RANKING AUDIOBOOKÓW - Listopad 2015 (Najpopularniejsze w listopadzie Książki Audio MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


RANKING AUDIOBOOKÓW - Listopad 2015 (Najpopularniejsze w listopadzie Książki Audio MP3)

RANKING AUDIOBOOKÓW - Listopad 2015

Kolejny już, tym razem listopadowy ranking najlepszych audiobooków dla wszystkich fanów książek audio do słuchania. Zobacz jakie audiobooki były najczęściej pobierane w listopadzie oraz jakie nowości i debiuty przyniósł ten miesiąc- ZAPRASZAMY


W naszym zestawieniu znajdziesz: AudioBooki TOP 10 (najczęściej pobierane przez użytkowników książki audio w danym miesiącu - listopad 2015) oraz TOP 10 (Premiery) czyli najważniejsze nowości i premiery do słuchania. Zapraszamy do aktualnego zestawienia (11.2015) - czego słuchało się w listopadzie.


AUDIOBOOKI - TOP 10 (11.2015).


Ranking - AudioBooki TOP 10 - zawiera listę najpopularniejszych oraz najczęściej pobieranych książek audio w ciągu ostatniego miesiąca w serwisie Audioteka.


_____________________________________________

2).   MARSJANIN - Andy Weir (ScFi)

_____________________________________________

3). OJCIEC CHRZESTNY - Mario Puzo (SuperProdukcja)

 
 _____________________________________________

 4.  DZIEWCZYNA Z POCIĄGU - Paula Hawkins (Thriller)

_____________________________________________

5.  KASACJA - Remigiusz Mróz (Thriller)

    _____________________________________________
7). KARALUCHY - Jo Nesbo (kryminał skandynawski)

PODSUMOWANIE (TOP AUDIOBOOKI):

Ranking najpopularniejszych audiobooków w listopadzie ukształtował się głównie przez wielką urodzinowa promocję na  lecie działalności Audioteki. Z uwagi na to, że wszystkie audiobooki przez dwa dni można było nabyć za 17 zł, wiele osób uzupełniała swoje zbiory o wymarzone audiobooki, których jeszcze nie słuchali. Dlatego ranking prawdziwie odzwierciedla jakie książki audio są najbardziej pożądane na rynku w ostatnich miesiącach.  Najczęściej pobieraną książką audio w listopadzie był thriller Zaginięcie - Remigiusz Mróz, którego premiera również odbyła się w listopadzie, stąd również w TOP PREMIERY audiobook Zaginięcie zająć 1 pozycję. Niewątpliwie, więc jest to zdecydowany numer 1 miesiąca listopada. W czołówce nadal utrzymują się takie tytuły jak: Marsjanin - Andy Weir oraz Dziewczyna z Pociągu - Paula Hawkins. Do pierwszej trójki awansował wszystkim już chyba znany Ojciec Chrzestny - Mario Puzo w superprodukcji audioteki. Pierwsza piątkę zamyka Kasacja - Remigiusz Mróz. W listopadowym zestawieniu top audiobooki znalazła się również inna premiera Ja inkwizytor - kościany Galeon - Jacka Piekary (miejsce 10). Do dziesiątki awansowały również dwie bestsellerowe powieści - Biografia Steve Jobs - Walter Isaacson oraz kryminał skandynawski mistrza tego gatunku - Karaluchy - Jo Nesbo.

AUDIOBOOKI - TOP PREMIERY (11.2015).


Ranking - AudioBooki TOP Premiery - zawiera listę najbardziej wyczekiwanych i najpopularniejszych premier i nowości w ciągu ostatniego miesiąca w serwisie Audioteka.

1). ALCHEMIK - Paulo Coelho (Lit. współczesna)

 _____________________________________________

2).  ZAGINIĘCIE - Remigiusz Mróz (Thriller)

_____________________________________________


_____________________________________________

 _____________________________________________
 
 _____________________________________________

6). TRZEBA SIĘ BIĆ - Leszek Balcerowicz (Biografia)
7).  LEGION cz1. - Elźbieta Cherezińska (Powieść historyczna)
8). SAMOZWANIEC t.2 - Jacek Komuda (Fantasy)
9). GRZECZNA TO JA JUŻ BYŁAM - Joanna Keszka (Poradnik)
10). UWAGA TO MOŻE BYĆ MIŁOŚĆ - Mhiairi McFarlane (Lit. współczesna)

PODSUMOWANIE (TOP NOWOŚCI):

Zdecydowanym najbardziej wyczekiwaną premierą listopada była nowa superprodukcja audioteki - Alchemik - Paulo Coelho w niesamowitej interpretacji całego zespołu wyjątkowych aktorów i producentów. Alchemik to powieść, którą powinien posłuchać każdy sympatyk książek audio. Miejsce drugie a zarazem najczęściej pobieranym audiobookiem wśród nowości (jak również wogóle w listopadzie) był thriller Zaginięcie - Remigiusz Mróz. Na III miejscu powieść fantasy - Ja inkwizytor - kościany Galeon - Jacek Piekara (miejsce 10 w rankingu top listopada). Czwarte i szóste miejsce zajęły biografie, pierwsza Jan Kulczyk Biografia Niezwykła - Cezary Bielakowski oraz Trzeba się bić - Leszek Balcerowicz. Spośród premier z pierwszej dziesiątki warto wspomnieć również o powieści historycznej - Legion cz.1 - Elżbieta Cherezińska, powieści fantasy Samozwaniec - Jacek Komuda oraz poradniku (kobiecym przewodniku po seksie) Joanny Keszki - Grzeczna to ja już byłam.

Ten wpis został odnaleziony na następujące frazy w google:

- Najpopularniejsze audiobooki listopada (11.2015)
- Najlepsze audiobooki ranking
- Najczęściej pobierane audiobooki w listopadzie
- Ranking top audiobooki
- audiobooki nowości listopad 2015   

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.