NAJLEPSZE AUDIOBOOKI (KSIĄŻKI AUDIO MP3) - 2015 ROKU! - Pobierz i posłuchaj.

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


NAJLEPSZE AUDIOBOOKI (KSIĄŻKI AUDIO MP3) - 2015 ROKU! - Pobierz i posłuchaj.

NAJLEPSZE AUDIOBOOKI 2015 ROKU!

Nowy rok często jest znakomitą okazją do różnego rodzaju podsumowań oraz zestawień. 
My dzisiaj specjalnie dla wszystkich fanów książek audio do słuchania (AudioBooków na mp3) przygotowaliśmy zestawienie:

 20 najpopularniejszych i najlepszych audiobooków minionego 2015 roku. - Zapraszamy zatem do zapoznania się z poniższym zestawieniem stworzonym razem z czytelnikami naszego bloga oraz największego serwisu z książkami audio - Audioteka.pl

Poniższe zestawienie jest swojego rodzaju dekalogiem każdego fana książek do słuchania na mp3. Osobiście uważam, że każdy szanujący się słuchacz audiobooków powinien każdą z wymienionych poniżej pozycji pobrać i przesłuchać. W zestawieniu zawarliśmy tylko i wyłącznie książki z najlepszymi opiniami i pobierane najczęściej w minionym 2015r.

20 najpopularniejszych i najczęściej pobieranych Książek Audio do słuchania na MP3 (w 2015 roku). 

AudioBooka czyta: Zespół aktorów

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych. Tyran i szantażysta (słynne powiedzenie „mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia”), a zarazem człowiek honoru, sprawuje rządy żelazną ręką. Jego decyzje mają charakter ostateczny. Wśród swoich wrogów wzbudza respekt i strach, wśród przyjaciół – zasłużony, choć nie całkiem bezinteresowny szacunek. Kiedy odmawia uczestnictwa w nowym, intratnym interesie, handlu narkotykami, wchodzi w ostry, krwawy konflikt z Cosą Nostrą. Honor rodziny może uratować tylko najmłodszy, ukochany syn Vita Michael, bohater wojenny. Czy okaże się godnym następcą Ojca Chrzestnego?
MARSJANIN - Andy Weir (ScFi)
AudioBooka czyta: Jacek Rozenek

Kilka dni po rozpoczęciu misji Ares 3 zrywa się potężna burza piaskowa, która zagraża bezpieczeństwu całej operacji. Podjęta zostaje decyzja o ewakuacji. Niestety, w jej trakcie Mark Watney zostaje uderzony fragmentem stacji badawczej i ogłuszony. Reszta załogi odlatuje bez niego, potwierdzając, że straciła kontakt z Markiem. Teraz Watney musi znaleźć sposób jak przetrwać na Marsie bez pomocy i zapasów, zdany tylko na siebie.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBookaZAGINIĘCIE - Remigiusz Mróz (Thriller)
AudioBooka czyta: Krzysztof Gosztyła

Ginie dziewczynka, w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach. Policja jest bezradna. Prokuratura oskarża rodziców o zabójstwo dziecka. W ich obronie staje Joanna Chyłka, niezwykle skuteczna pani adwokat. Ma przeciwko sobie wszystkich – policję, prokuraturę, sąd i własną kancelarię… Ale wie jedno: „Kto oskarża powinien mieć dowód”. I robi wszystko, by te dowody znaleźć. Nie interesuje jej wina czy niewinność swoich klientów, chce ich tylko bronić… ale czy aby na pewno?

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU - Paula Hawkins (Thriller)
AudioBooka czyta: Karolina Gruszka

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz przekonają się, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBookaAudioBooka czyta: Krzysztof Gosztyła

Kancelaria Chyłka & Zordon otrzymuje intratną propozycję obrony oskarżonego o podwójne morderstwo syna bogatego biznesmena. Przed bohaterami nie lada wyzwanie, które na pewno wyjdzie poza cztery ściany klimatyzowanej sali sądowej. Tym bardziej, że sprawa wydaje się nie do obrony. Oskarżony zachowuje się jak psychopata. Po zabiciu swoich ofiar spędził z nimi w swoim mieszkaniu 10 dni. - Jeden z najczęściej pobieranych audiobooków kryminalnych w 2015 roku.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka


 

 GNIEW - Zygmunt Miłoszewski (Kryminał)

AudioBooka czyta: Robert Jarociński

Pewnego pochmurnego listopadowego dnia Teodor Szacki zostaje wezwany do zrujnowanego bunkra, gdzie podczas robót drogowych znaleziono przypadkiem stary, poniemiecki szkielet. Zwyczajowo prokurator przekazuje szczątki na uczelnię medyczną, by posłużyły nauce i studentom. Nie przypuszcza, że banalna wydawałoby się historia, okaże się początkiem najtrudniejszej sprawy w jego karierze i zakończy ją bezpowrotnie. To wstrząsający, jeden z bardziej okrutnych kryminałów Miłoszewskiego, nieprzewidywalny do ostatniego słowa

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka

ZIARNO PRAWDY - Zygmunt Miłoszewski (Kryminał)
AudioBooka czyta: Krzysztof Gosztyła

Sandomierz. Tuż po Wielkanocy pod murami starej synagogi zostają znalezione zwłoki lubianej działaczki społecznej. Śledztwo obejmuje obcy i samotny uciekinier z Warszawy – prokurator Teodor Szacki. Szybko dowiaduje się, że małe miasto może mieć wielkie tajemnice. Powracają dawne winy i zbrodnie, w XXI wieku ożywają antysemickie przesądy, histeria i psychoza skutecznie ryglują wszystkie drzwi i usta. Wśród zagadek i kłamstw prokurator próbuje odnaleźć ziarno prawdy.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
GRA O TRON - George R.R Martin (Fantasy)
 AudioBooka czyta: Zespół aktorów

Tom I cyklu Pieśń Lodu i Ognia Światowy bestseller w formie audiobooka. Gwiazdorska obsada. Specjalne efekty dźwiękowe i pond dwie godziny muzyki. Szlachetne rody zamieszkujące zachodnie Krainy walczą o władzę. W grze o Żelazny Tron wygrywasz albo umierasz. Adaptacja kultowej epopei George'a R.R. Martina, wydanej nakładem zysk i S-ka Wydawnictwo, to produkcja nie mająca sobie równych.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka

 JEDWABNIK - Robert Galbraith (Sensacja i thriller)
AudioBooka czyta: Maciej Stuhr

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu. W trakcie śledztwa okazuje się, że powód zniknięcia Quine’a może być znacznie poważniejszy niż podejrzewa żona. Pisarz właśnie ukończył rękopis będący jadowitym portretem niemal wszystkich jego znajomych. Gdyby książka została opublikowana, zrujnowałaby niejedno życie, więc wielu osobom mogło zależeć na uciszeniu autora. A kiedy ten zostaje odnaleziony – brutalnie zamordowany w dziwacznych okolicznościach – rozpoczyna się wyścig z czasem, by zrozumieć motyw bezwzględnego zabójcy, zabójcy, jakiego Strike do tej pory nie spotkał…

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka

KARALUCHY - Jo Nesbo (Kryminał skandynawski)
AudioBooka czyta: Zespół aktorów

Kryminalna superprodukcja – najlepszy audiobook - „Karaluchy” to druga z cyklu dziesięciu książek o bezkompromisowym policjancie z Oslo, Harrym Hole. Pełen problemów i ludzkich słabości ma jedną, wyróżniającą go cechę, która wzbudza podziw i szacunek współpracowników, to detektywistyczny talent. Uwodzi też nim słuchaczy. W nagranie audiobooka Jo Nesbø zaangażowane zostały gwiazdy współczesnego polskiego kina

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
POCHŁANIACZ - Katarzyna Bonda (Kryminał)
AudioBooka czyta: Agata Kulesza

Jest Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na polskie wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki, właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspólnik - były piosenkarz i autor przeboju Dziewczyna z północy - chce go zabić. Profilerka nie chce się zaangażować w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny, Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Rewelacyjny kryminał, gdzie analiza i dedukcja uzupełniają się a fikcja literacka jest głęboko zakorzeniona w polskiej rzeczywistości.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
 POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI - Joseph Murphy (Poradnik)
AudioBooka czyta: Jarosław Łukomski

Książka, która pomogła wielu - zaryzykuj i sprawdź! - POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI jest wyjątkowym poradnikiem. Stosowanie porad Murphy'ego nie wymaga nakładów finansowych, wielkich decyzji ani przedsięwzięć, ale sprawach dużo trudniejszych do realizacji: na zaufaniu sobie, własnym pragnieniom i możliwościom. To jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
EKSPOZYCJA - Remigiusz Mróz (Thriller)
AudioBooka czyta: Krzysztof Gosztyła

Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów.
Sprawę prowadzi niecieszący się dobrą opinią komisarz Wiktor Forst. Zanim tamtego ranka stanął na Giewoncie, wydawało mu się, że widział w życiu wszystko. Tropy, jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic… Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
BOŻY BOJOWNICY - Andrzej Sapkowski (SuperProdukcja)
 AudioBooka czyta: Zespół aktorów

Świat dźwięków, który zniewoli każdego. - 190 aktorów! 7 miesięcy nagrań! 5 miesięcy postprodukcji!  Występują m.in.: Krzysztof Gosztyła, Anna Dereszowska, Lesław Żurek, Krzysztof Wakuliński, Henryk Talar, Artur Barciś, Magdalena Różczka, Kazimierz Kaczor, Adam Ferency, Krzysztof Banaszyk, Jacek Lenartowicz.

„Trylogia husycka" to nieoficjalna nazwa trzech powieści fantastyczno-historycznych napisanych przez Andrzeja Sapkowskiego. Tłem wydarzeń całej serii są wojny husyckie, a głównym bohaterem jest Reinmar z Bielawy (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: „Narrenturm”, „Boży bojownicy”, „Lux perpetua”. 

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
NERRENTURM - Andrzej Sapkowski (SuperProdukcja)
AudioBooka czyta: Zespół aktorów

"Narrenturm" to pierwszy z trzech tomów Trylogii Husyckiej - cyklu historyczno-fantastycznego o wojnach husyckich, których akcja toczy się w piętnastym wieku na terenie Czech, Moraw, Śląska, Węgier, ówczesnej Polski i Niemiec. Sapkowski w niepowtarzalnym stylu opisuje okrucieństwo wojny, zwłaszcza bratobójczej i piętnuje nietolerancję religijną. W swojej powieści stworzył szereg barwnych postaci, którym przyszło żyć w czasach pogardy.

„Narrenturm” to już nie jedyna w Polsce MEGAPRODUKCJA - ponad 100 aktorów, muzyka filmowa, efekty specjalne Produkcja „Narrenturm” została zrealizowana w formie megaprodukcji przez serwis audioteka.pl oraz Polskie Radio S.A. we współpracy z wydawnictwem superNOWA. W ciągu 60 dni ponad 100 aktorów wzięło udział w nagraniach audiobooka o łącznym czasie ok. 1500 minut. Całość reżyseruje Janusz Kukuła

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA - E.L James (Erotyka i Romans)

AudioBooka czyta: Joanna Koroniewska

Szalona namiętność, jaka rodzi się między kochankami jest obiektem westchnień, pragnień, marzeń, zazdrości milionów fanów tej opowieści.

Studentka literatury Anastasia Steele przychodzi przeprowadzić wywiad z Christianem Greyem. Wydaje się jej wyjątkowy i fascynujący. Anastasia nie rozumie tego elektryzującego galopu emocji, jaki się w niej rozpętuje i postanawia, czym prędzej ugasić ten żar. Szybko kończy spotkanie i wychodzi. Grey jednak już wie, że pragnie tej dziewczyny, przypadkiem lub nie, pojawia się ponownie na jej drodze i tym razem już nie odpuszcza... Musi ją zdobyć i posiąść na własnych warunkach.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
MRÓZ - Marcin Ciszewski (Sensacja i Thriller)
AudioBooka czyta: Krzysztof Banaszyk

Policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle - audiobook, którego nie zapomnisz. Sprytne zestawienie poważnej, niemal konspiracyjnej intrygi zamachu stanu organizowanego przez grupę najbogatszych, krajowych biznesmenów z katastroficznym motywem sprawia, że powieść ma podwójny potencjał dynamiki, w sam raz, aby tempo nie siadło ani na chwilę, ale i by słuchacz się nie pogubił. Mamy więc zamachowca, bezwzględnego i bez skrupułów, spiskowców, nagły atak zimy. A to wszystko załóżmy że w Warszawie i w tej części Europy. Mróz dochodzi do minus sześćdziesięciu stopni, ludzie nie wychodzą z domów, są kłopoty z prądem i wodą. Dodajmy jeszcze kilku bohaterów: policjantów, żołnierzy, agentów kontrwywiadu. Mafię, przestępców, pazernych polityków. Autor miesza w tym tyglu znakomicie, dając słuchaczowi niezapomnianą dawkę wrażeń.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
PAN LODOWEGO OGRODU - Jarosław Grzędowicz (Fantasy)
AudioBooka czyta: Jacek Rozenek

„Pan Lodowego Ogrodu” to dziś jedna z najbardziej cenionych serii w polskiej literaturze. Wszystkie części, które dotychczas się ukazały dostępne są już jako audiobooki i cieszą się uznaniem i sympatia miłośników fantastyki. Świat stworzony przez Jarosława Grzędowicza jest kompletny, choć tajemniczy. To planeta, na której trwa wojna. Zaginęła tu ziemska ekipa badawcza, ale czy to właściwy czas, aby wyjaśniać okoliczności tych zdarzeń? Vuko Drakkainen wybrał się na samotną wyprawę na Midgaard. Szuka wyjaśnienia, ale z pewnością nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia się wszystkim, w dodatku jest śmiertelnikiem, jak człekokształtna cywilizacja, która zamieszkuje planetę. Czy tylko tym narazi się bogom?

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
STEVE JOBS - Walter Isaacson (Biografia)
AudioBooka czyta: Krzysztof Gosztyła

Ekskluzywna biografia twórcy firmy Apple - Steve'a Jobsa (jedyna napisana przy jego współpracy) pióra Waltera Isaacsona, autora bestsellerowych biografi Benjamina Franklina i Alberta Einsteina. Opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z Jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na wywiadach z ponad setką osób: członkami rodziny, przyjaciółmi, przeciwnikami, konkurentami i kolegami Jobsa, Walter Isaacson spisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego wykraczająca poza wszelkie schematy pasja i perfekcjonizm zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i publikacje cyfrowe.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBooka
JAN KULCZYK BIOGRAFIA NIEZWYKŁA - Cezary Bielakowski, Piotr Nisztor (Biografia)
AudioBooka czyta: Andrzej Hausner

Książka oparta jest na wypowiedziach Jana Kulczyka, zarejestrowanych przed śmiercią w Wiedniu. Opisuje w nich swoją drogę do bogactwa oraz kluczowe wydarzenia, które go ukształtowały. Opowiada o kulisach swoich największych inwestycji. Odnosi się również do krytyki i zarzutów, które towarzyszyły mu od chwili, kiedy odniósł sukces.

Kliknij aby pobrać pełną wersję tego AudioBookaTen wpis został odnaleziony na następujące frazy w google:

- Najpopularniejsze audiobooki 2015
- Najlepsze audiobooki 2015
- Najczęściej pobierane audiobooki 2015
- Ranking top audiobooki 2015
- Najlepsze audiobooki 2015 roku
- Najlepsze książki audio
- 20 najlepszych książek audio

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.