MARZENIA I TAJEMNICE - Danuta Wałęsa (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MARZENIA I TAJEMNICE - Danuta Wałęsa (AudioBook MP3)

Marzenia i tajemnice - Danuta Wałęsa (AudioBook Mp3) - Audiobookowe wydanie największego hitu wydawniczego przełomu 2011 i 2012 roku! Danuta Wałęsa po raz pierwszy o sobie. Przejmująco szczerze, odważnie, miejscami brutalnie.

Kliknij na okładce audiobooka - Marzenia i tajemnice aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3)
Miała dziewiętnaście lat, gdy opuściła rodzinną miejscowość na Mazowszu i przyjechała do Gdańska. Dwa lata później została żoną Lecha Wałęsy. Wychowała ośmioro dzieci. W czasie gdy wielokrotnie aresztowano jej męża za działalność opozycyjną, w okresie Sierpnia ’80, po powstaniu Solidarności, w stanie wojennym, gdy Lech Wałęsa był internowany – dbała, by ocalało to, co było dla niej najważniejsze: rodzina. W 1990 roku w Sejmie wolnej Rzeczpospolitej stała obok męża, gdy składał przysięgę prezydencką. Nigdy nie lubiła określenia Pierwsza Dama. Unikała wywiadów i niepotrzebnego rozgłosu. Teraz przerywa milczenie.
Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MARZENIA I TAJEMNICE - Danuta Wałęsa (AudioBook)

Marzenia i Tajemnice - Danuta Wałęsa  - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.