POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI Audiobook MP3 - Joseph Murphy (pobierz całość).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI Audiobook MP3 - Joseph Murphy (pobierz całość).

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI - Audiobook MP3 - Poradnik - Joseph Murphy

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI AUDIOBOOK - jest wyjątkowym poradnikiem do słuchania. Zastosowanie w tej książce porad Joepha Murphy'ego nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych, wielkich decyzji ani przedsięwzięć, ale sprawach dużo trudniejszych do realizacji: na zaufaniu sobie, własnym pragnieniom i możliwościom. To jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy. Jest to książka, która pomogła wielu - zaryzykuj i sprawdź tym bardziej teraz kiedy jest ona dostępna w formie audiobooka do słuchania.

Potęga podświadomości - okładka audiobooka
Joseph Murphy - Okładka audiobooka 

Potęga podświadomości (Audiobook MP3) - opis książki

Jak uważa autor książki doktor Joseph Murphy: "Jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. W języku polskim jest powiedzenie: wiara przenosi góry - a więc porady Murphy'ego nie są specjalnie oryginalne. Ich moc polega na tym, żeby w nie uwierzyć i realizować je w życiu. To dużo trudniejsze niż wysłuchanie audiobooka.

Czy jesteś gotowy na całkowitą zmianę swojego życia? Naprawdę tego chcesz? Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości. Bo wszystko czego pragniesz, i co możesz osiągnąć jest w tobie, w twoim sposobie myślenia o życiu.

Proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI pomagają usunąć psychiczne bariery, które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.

Kim jest autor tego audiobooka?

Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha. W 1963 r. Joseph Murphy wydał Potęgę podświadomości, przełomową i do dzisiejszego dnia swoją najbardziej znaną książkę. Na jej stronach przekonywał, że odpowiednio wykorzystany, dzięki specjalnym technikom, potencjał ludzkiej podświadomości i procesów psychicznych może mieć realny wpływ na rzeczywistość i być wykorzystywany w sposób celowy. Co jest, jego zdaniem, drogą do szczęścia i bogactwa. Koncepcje te położyły podwaliny pod cały nurt pozytywnego myślenia i były rozwijane w kolejnych latach. Podczas swojego długiego życia wydał Joseph Murphy jeszcze ponad 40 tytułów cieszących się sporym powodzeniem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie.


AUDIOBOOK Potęga podświadomości - Poradnik MP3

Autor książki: Joseph Murphy
Audiobooka czyta: Jarosław Łukomski
Długość nagrania MP3: 8 godz. 34 min.
Kategoria książki audio: Poradniki (więcej poradników)
Typ: Audiobook - pełny (do pobrania download).


Potęga podświadomości - posłuchaj za darmo na YouTube
Pobierz Pełną wersję Poradnika MP3:

Poradnik: Joseph Murphy - Potęga podświadomości, który pomógł już wielu osobom na całym świecie możesz już teraz pobrać legalnie w formie książki audio (do wygodnego słuchania) na stronie księgarni cyfrowej przez Internet, bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka Potęga podświadomości czyta znakomity lektor - Jarosław Łukomski.


Potęga podświadomości audiobook - opinie o książce audio:

 • Jest to jeden z nielicznych audiobooków, którego każdy powinien choć raz w życiu wysłuchać. Otwiera oczy i pozwala zrozumieć jak wiele dobra można czerpać z własnej podświadomości. Sekretem wielu ludzi sukcesu jest przeczytanie oraz zrozumienie tej książki, a następnie wdrożenie do swojego życia wskazówek w niej zawartych. To naprawdę działa, dlatego zdecydowanie polecam. Pozycja wręcz obowiązkowa dla każdego. - grzesce.
 • Dzięki tej książce otrzymałam szansę na drugie 50 lat. Polecam ją szczególnie ludziom, którym wydaje się, że ich życie już się kończy z powodu ciężkiej choroby. - Maria.
 • Świetna książka. Nie mogłem się doczekać kolejnych rozdziałów. Kiedyś ja czytałem i wkrótce udało mi się rzucić palenie...Tak po prostu z dnia na dzień. Polecam - Kris.
 • Warto poświęcić czas na przesłuchanie tych treści. Dają do myślenia. Wiele razy dzięki nim zdołałam się uspokoić i zaczynałam myśleć z zupełnie innej perspektywy.- Karo.
 • Wspaniały audiobook. Stosuje metody zawarte w tej książce. Rezultaty widzę każdego dnia. Dzieją się rzeczy niesamowite. Gorąco polecam każdemu i w każdym aspekcie życia. - Roger
W komentarzu czekam na Twoją opinię o tym audiobooku. Daj znać jak Twoje życie zmieniła tak książka. Tu znajdziesz: więcej opinii o książce Potęga podświadomości.


Potęga podświadomości Joseph Murphy - dlaczego warto posłuchać tego poradnika?

Audiobook nowego wydania kultowej już książki, które zostało dodatkowo uzupełnione o nigdy wcześniej niepublikowane komentarze autora. 
 • Książka ta uczy korzystać z tej potęgi podświadomości! 
 • Książka ta mówi w jaki sposób wykorzystywać w sposób celowy procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością. 
Potrafią być one kluczem do pełniejszego życia, zdrowia a nawet zamożności. Jeśli  nauczysz się ich używać używać to Twoje życie zmieni się nie do poznania. Służą temu specjalne techniki - zbadane, sprawdzone i opisane a w audiobooku potęga podświadomości doktora Murphyego. Dodatkowo są one w niej poparte licznymi przykładami. Metody te odsłonią nowe obszary i możliwości twojego umysłu. 

Potęga Podświadomości to bezcenny przewodnik, ilustrowany inspirującymi, z życia wziętymi opowieściami o odniesionych sukcesach, otwiera drzwi do powodzenia w wielu dziedzinach, takich jak:
 • budowanie pewności siebie.
 • poprawa stanu zdrowia.
 • zawieranie przyjaźni oraz poprawa istniejących relacji ze współpracownikami, z członkami rodziny i przyjaciółmi.
 • osiąganie upragnionych awansów, podwyżek i uznania.
 • zacieśnienie związków małżeńskich i miłosnych.
 • nabieranie dobrych nawyków i pozbywanie się złych przyzwyczajeń.
Ta książka pomogła już milionom ludzi osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Dlatego posłuchaj już teraz darmowego fragmentu zamieszczonego powyżej i pobierz legalnie pełna wersję tego bestsellerowego poradnika do słuchania w plikach MP3.

Zaciekawił Cię ten audiobook? - Zobacz i posłuchaj innych poradników autorstwa Joseph Murphy.

Moc przyciągania pieniądza - Joseph Murphy  (Audiobook)


Cud dynamiki umysłu - Joseph Murphy (Audiobook).


Sekretny Klucz do sukcesu i szczęścia - Joseph Murphy (Audiobook).

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.