SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (pobierz)

SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY - Kornel Makuszyński  (Audiobook Mp3).

Lektury szkolne do słuchania na Mp3 - Szatan z siódmej klasy (Książka Audio) - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną. Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich – zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich będzie musiał rozwiązać.

Jeżeli szukasz streszczenia tej lektury lub opracowania to znajdziesz go na stronie: Audiobook Szatan z siódmej klasy. Tam również możliwość pobrania ebooka w PDF oraz książki do słuchania w pełnej wersji.

Szatan z siódmej klasy - audiobook MP3
Lektura szkolna Mp3 - Szatan z siódmej klasy - Audiobook Mp3

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem? Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać. Opowieść pełna trzymających w napięciu przygód, napisana z niezwykłym humorem, do dziś nie traci nic ze swej świeżości. Od czasu ukazania się tej arcyważnej książki w 1937 roku, cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Po wielokroć wznawiana, trzykrotnie zekranizowana, wielokrotnie przenoszona na scenę teatralną. Teraz również do wysłuchania w doskonałej interpretacji Wojciecha Malajkata.

AUDIOBOOK SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY - (Książka Audio MP3).

Autor: Kornel Makuszyński
Czyta: Wojciech Malajkat
Długość: 9 godz. 13 min.
Kategoria: Dla młodzieży
Typ: Audiobook - pełny
Typ: Lektury Szkolne Mp3 - kliknij i zobacz więcej lektur.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka do słuchania - Szatan z Siódmej klasy - Lekturę szkolną Mp3 - która napisał Kornel Makuszyński - możesz już teraz legalnie pobrać ze strony Nexto (nie chomikuj) prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Audiobook jest idealnym rozwiązaniem do słuchania książki dla młodzieży szkolnej w celu przyswojenia treści lektury na zaliczenia w szkole. 0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.