ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - Lucy Maud Montgomery (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - Lucy Maud Montgomery (AudioBook MP3)

ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - Lucy  Maud Montgomery (AudioBook Mp3) - Klasyka literatury dla dzieci i młodzieży, nie starzejący się międzynarodowy bestseller, od lat zyskujący nowe rzesze wiernych czytelników - w wersji audio w znakomitej interpretacji Magdaleny Różczki.


 
Kliknij na okładce audiobooka - Ania z Zielonego Wzgórza aby powiększyć.


Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Akcja dzieje się w Kanadzie na Wyspie Księcia Edwarda w Avonlea, Carmody, Charlottetown oraz w Białych Piaskach. Fabuła rozgrywa się w latach 70. i na początku lat 80. XIX wieku (od czerwca 1877 do wakacji 1882).

Główną bohaterką powieści jest Anna Shirley – obdarzona bujną wyobraźnią i szalenie gadatliwa 11-letnia rudowłosa dziewczynka z sierocińca, która zostaje przygarnięta przez mieszkające na Zielonym Wzgórzu niezamężne rodzeństwo Cuthbertów – Mateusza i Marylę. Cuthbertowie zamierzali zaadoptować chłopca, by mógł pomagać Mateuszowi w gospodarstwie, ale na skutek pomyłki zamiast chłopca zostaje wysłana do nich dziewczynka. Maryla zamierza odesłać ją z powrotem do sierocińca albo oddać pod opiekę innej rodzinie. Przejęta wzruszającą i smutną historią jej życia Maryla postanawia zatrzymać Anię, ku radości Mateusza, który, choć nieśmiały wobec płci przeciwnej, zapałał sympatią do gadatliwego dziecka.

Akcja książki toczy się przez pierwsze pięć lat pobytu Ani w Avonlea. Przez ten czas Ania poznaje wiele nowych osób. Jej serdeczną przyjaciółką i bratnią duszą zostaje jej rówieśnica, mieszkająca nieopodal Diana Barry. Na początku roku szkolnego Ania poznaje ubóstwianego przez wszystkie dziewczęta Gilberta Blythe, który, nazywając ją dla żartu "marchewką", skazuje się tym samym na jej niechęć. Ania mimo przeprosin ze strony Gilberta jest uparta i przez wiele lat traktuje go z dystansem jako największego wroga.

Lucy Maud Montgomery (zobacz inne książki tej autorki) 
Magdalena Różczka
Wydawnictwo Literackie/Oficyna Literacka Noir sur Blanc


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - Lucy Maud Montgomery (AudioBook)

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery - Książkę Audio dla dzieci  możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Mogliby dać jakieś ciekawsze lektury, a nie takie starocie ;;

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.