KAROLCIA - Maria Krueger (AudioBook dla Dzieci Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KAROLCIA - Maria Krueger (AudioBook dla Dzieci Mp3)

KAROLCIA (Audiobook dla Dzieci do słuchania) - Książka Marii Kruger, opowiadająca o Karolci, która znalazła zaczarowany koralik, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą szkolną polskich dzieci. Każdy, kto wysłucha tej pięknej opowieści, pokocha nie tylko Karolcię ale i jej przyjaciół oraz na zawsze zapamięta ich niezwykłe przygody. Być może po wysłuchaniu audiobooka o Karolci i Ty będziesz potrafił odkryć błękitny koralik, który spełnia najskrytsze marzenia...


Kliknij na okładce audiobooka - Karolcia aby powiększyć (Audiobooki Online)

Opis Książki Audio:
 
Karolcia audiobook - to opowieść o małej dziewczynce która mieszka z mamą, tatą i ciotką. Pewnego dnia, podczas przeprowadzki do nowego mieszkania, znajduje w szparze podłogi niebieski koralik. Szybko okazuje się, że jest on magiczny i potrafi spełniać życzenia. Dzięki niemu Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą, Piotrem, przeżywa wiele ciekawych i zabawnych przygód. Muszą jednak uważać, gdyż koralika szuka zła czarownica, Filomena, która chce go wykorzystać do swoich celów. Po jakimś czasie okazuje się też, że koralik nie ma nieograniczonej mocy - każde życzenie sprawia, że staje się coraz bledszy, aż w końcu kiedyś zniknie. Od tej pory dzieci postanawiają używać go ostrożniej.

Pewnego dnia Karolcia i Piotr dowiadują się, że jedyny w okolicy park, do którego można wyjść na spacer, ma zostać zamknięty. Dzieci postanowiły przy pomocy koralika dostać się do ratusza do prezydenta miasta i poprosić go, by nie zamykał ogrodu. Pomagają im też dwa magiczne kamienne lwy, stojące przy ratuszu. Mimo działań Filomeny, pracującej jako sekretarka prezydenta, udaje im się. Prezydent okazuje się bardzo sympatycznym człowiekiem, jedzie wraz z dziećmi do ogrodu i nakazuje, aby go nie zamykano. Lwy postanawiają pozostać w parku i id tej pory są drewniane.

Po tej przygodzie koralik robi się tak blady, że może spełnić już tylko jedno życzenie. Karolcia prosi więc, aby spełnił marzenia wszystkich ludzi. W jednej chwili tak się dzieje i wszyscy są bardzo szczęśliwi. Dzieci dostają nowe zabawki, sąsiadka zdrowieje, sąsiad zostaje sławnym muzykiem, a mama Karolci wraca ze szpitala, wołając, że wszystkie dzieci pod jej opieką wyzdrowiały. Koralik znika, a Karolcia cieszy się, że właśnie takie życzenie wypowiedziała. (recenzja pochodzi z serwisu: www.bryk.pl)

SPIS ROZDZIAŁÓW KSIĄŻKI DO SŁUCHANIA na MP3- KAROLCIA:

01. DZIEŃ DOBRY
02. NOWINA
03. ZACZĘŁO SIĘ ZWYCZAJNIE
04. TROCHĘ O SĄSIADACH I O DESZCZOWYM DNIU
05. CO BYŁO DALEJ
06. GDZIE JEST KORALIK
07. O CIOCIU AGATO!
08. AUTOBUS I INNE RZECZY
09. HURA! NIEWIDZIALNI! HURA! LATAMY!
10. LEPSZE I GORSZE POMYSŁY
11. CO SIĘ DZIAŁO DALEJ W PIERNIKOWYM DOMKU
12. W DOMU DZIEJĄ SIĘ DZIWNE RZECZY
13. UWAGA, BO CO BĘDZIE DALEJ?
14. CZERWONY SAMOCHÓD PO RAZ PIERWSZY
15. KAMIENNE LWY
16. PANIE PREZYDENCIE MIASTA!
17. RZECZY CHYBA JESZCZE DZIWNIEJSZE
18. STOP! ZATRZYMAĆ WÓZ!
19. DZIWNE Z W I E Ż Ę
20. NARESZCIE W OGRODZIE
21. NIE BLEDNIJ, KORALICZKU!

22. ŻEGNAJ, KORALIKU

Autor - Maria Krueger
Lektor: Maria Seweryn  
Data wydania: 24.05.2014
Język publikacji: polski
Długość nagrania: 03:28:54
Wydawca: Audio Books


Posłuchaj AudioBooka dla dzieci: Karolcia za darmo (obszerny darmowy fragment).


Pobierz Pełną wersję Audiobooka dla Dzieci:
KAROLCIA - Maria Krueger - Audiobook

Rewelacyjną powieść dla Dzieci Marii Krueger - Karolcia (audiobook) w ciekawej i pełnej fantazji interpretacji Olgi Sarzyńskiej możesz już teraz możesz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny w postaci książki audio dla dzieci do słuchania. Nie szukaj audiobooka Karolcia na chomikuj tam pliki zawierają zwykle szkodliwe wirusy. Pobieraj legalnie na wyłączność z najszybszych serwerów i w najlepszej cenie w Internetowym sklepie Nexto.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.