PUC, BURSZTYN i GOŚCIE - Jan Grabowski - AudioBook (Dla Dzieci)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


PUC, BURSZTYN i GOŚCIE - Jan Grabowski - AudioBook (Dla Dzieci)

PUC BURSZTYN I GOŚCIE - AUDIOBOOK dla Dzieci - Lektura Szkolna do Szkoły Podstawowej - Słuchaj Zamiast czytać.


"Puc, Bursztyn i goście" - audiobook to znakomita, pełna ciepłego humoru opowiastka dla dzieci, choć wartości w niej zawarte- takie jak przyjaźń, tolerancja i wierność, z pewnością trafią także do serca starszym czytelnikom.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
 
Bohaterami książki jana Grabowskiego są dwa podwórkowe psy - Puc i Bursztyn, do których domu przyjeżdża z wizytą pani Agata, przywożąc swoich podopiecznych- Tiuzdejka i Mikaduchnę. Te czworonogi zdecydowanie różnią się od innych wiejskich psiaków- są to rasowe pieski, dobrze ułożone i świadome swojej wartości. Z racji swego dziwnego wyglądu popadają w konflikty z miejscowymi kundlami, a znów Puc i Bursztyn coraz to podpadają przewrażliwionej pani Agacie. Właścicielka dwójki przedstawicieli psiej arystokracji oskarża np "tubylców" o celowe irytowanie rozhisteryzowanego Tiuzdejka. O to samo ma także pretensję do miejscowego kota oraz do swoich gospodarzy.

Puc i Bursztyn w tych trudnych chwilach nieoczekiwanego sojusznika znajdują w najgroźniejszej dotąd osobie - gospodyni Katarzynie. Jednak w miarę upływu czasu w psach ukazują się dotąd niedostrzeżone cechy - Mikado mężnieje, dzielnie dotrzymuje kroku nowym przyjaciołom, ostatecznie dowodzi swej wartości w wielkiej bójce na rynku. Skutkiem tych wspólnych przygód jest ostatni wybryk Mikada - oto, gdy jego pani już odjeżdża, uwożąc Tiuzdejka, pekińczyk wyskakuje z pociągu i chroni się w ramionach swej małej, nowej pani- Krysi.

A zatem cała książka kończy się szczęśliwie tak dla trójki zaprzyjaźnionych psów, jak i dla ich szczęśliwej pani. - Zródło: http://pl.shvoong.com/

Czyta - Artur Pontek
Wydawca - Nasza Księgarnia


 Posłuchaj AudioBooka:


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
PUC, BURSZTYN i GOŚCIE - Audiobook (Pobierz)

Audiobooka Puc Bursztyn i Goście czyta Artur Pontek. Pobierz Książkę audio (dla dzieci i młodzieży) w plikach mp3 prosto na swój komputer w 3 minuty z gwarancją najniższej ceny!

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

1 komentarze :

Grażyna Wolska pisze...

Piękna Książka - Bardzo polecam.

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.