TEN OBCY - Irena Jurgielewiczowa (Audiobook MP3) - Lektury Szkolne

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

TEN OBCY - Irena Jurgielewiczowa (Audiobook MP3) - Lektury Szkolne

TEN OBCY - Irena Jurgielewiczowa (Lektury Szkolne Mp3) - Ulka, Pestka, Marian i Julek są zaskoczeni pojawieniem się na „ich” wyspie obcego, potrzebującego pomocy chłopaka. Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że Zenek ma za sobą bolesne przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje. Wkrótce sytuacja tak bardzo się skomplikuje, że trzeba będzie ujawnić prawdę... Ponadczasowa powieść dla młodzieży teraz w wersji do słuchania!
Kliknij na okładce audiobooka - Ten Obcy aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka):

Czwórka przyjaciół przyjechała razem na wakacje do olszyn. Ula Zalewska, Pestka, Julek oraz marian mają tam swoje tajne i ulubione miejsce - wyspa. Omawiają tam wspólne sprawy, są sami. Pewnego dnia jednak sytuacja uległa zmianie - na wyspę przybył do nich tajemniczy chłopiec . Naturalnie uważali go od razu za intruza . chłopiec ten jednak nie jest do końca zdrowy - ma on bardzo poważnie zranioną stopę. poza tym jest także głodny i zmęczony. jednak po krótkiej chwili wszystko się zmienia. znajdują razem wspólny język i zaprzyjaźnia się z pozostałą czwórką przyjaciół.tajemniczy chłopak nazywa się zenek wójcik. ula przeprowadza z nim szczerą rozmowę- Zenek mówi, że uciekł z domu gdyż ma ojca alkoholika , który znęcał się co dzień nad nim . postanowił więc poszukać swojego wujka - Antoniego Janicy. Ojciec uli - doktor zalewski postanowił chłopcu pomóc w odnalezieniu wujka . przy okazji problemy rodzinne uli od śmierci matki, gdy miała gorsze kontakt z ojcem także teraz uległy pozytywnym zmianom. w końcu godzi się z losem i jest już w dobrych komitywach z ojcem. Irena Jurgielewiczowa stworzyła dzieło na kilku płaszczyznach. motywy oraz tematy przewodnie to przede wszystkim samotność, inność, alkoholizm , przyjaźń. pisarka pokazuje jak wiele może spowodować przyjaźń, wzajemna pomoc, solidarność,. pokazuje jak kilak osób może zrobić wiele,. pokazuje jak istotna jest pomoc , przyjaźń z innymi ludźmi, wspólne pokonywanie i rozwiązywanie problemów. pokazuje nam także,że należy być tolerancyjnym i nie oceniać ludzi od razu po wyglądzie, bo inny wygląd, zachowanie może być spowodowane różnymi czynnikami nie zawsze zależnymi od tej osoby. należy być wyrozumiałym oraz tolerancyjnym. - źródło: http://pl.shvoong.com/

Irena Jurgielewiczowa 
Wojciech Chorąży 
Nasza Księgarnia

Posłuchaj fragmentu AudioBooka


 Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
Lekturę Szkolną - Ten Obcy możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!

POZOSTAŁE LEKTURY SZKOLNE i OPRACOWANIA MP3

Ten Obcy - eBook e-Książka PDF - pobierz.

Jeżeli zamiast słuchać audiobooka wolisz czytać, a chcesz to robić na komputerze lub smartfonie np: w drodze do szkoły to pobierz korzystając z linka poniżej e-książkę w pliku PDF.

TEN OBCY - eBook PDF - Pobierz

Uczysz się angielskiego w szkole? - sprawdź portal do nauki Angielskiego Online eTutor - a zapomnisz o kłopotach z językiem angielskim w szkole.
4 komentarze :

BolekOlek pisze...

Świetna książka, bardzo przyjemnie i szybko się słucha. Przyda się na sprawdzian.

Anonimowy pisze...

Dzięki wielkie za tego audiobooka, bo potrzeba mi do szkoły. Pobrałem już całość i słucham na kartkówkę.

LeoBi pisze...

Nie lubię czytac lektur, ale słuchac tak. Bardzo fajne nagranie.

Anulka223 pisze...

Szkoda, że pełna wersja jest płatna, ale moim zdaniem warto kupić, bo książkę super się słucha.

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.