GREY AUDIOBOOK MP3 - Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GREY AUDIOBOOK MP3 - Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana (pobierz)

GREY - "Pięćdziesiąt twarzy Greya" oczami Christiana - E. L. James - AudioBook MP3

GREY - Zobacz świat "50 Twarzy Greya" raz jeszcze, tym razem oczami mężczyzny (głównego bohatera) Christiana Greya - AudioBook Mp3 - kontynuacja serii na punkcie której oszalały kobiety na całym świecie tym razem z innego punktu widzenia.

 AudioBook Mp3 - GREY - 50 twarzy Greya oczami Christiana - E. L James.

Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Treść: Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie opowiedziana z perspektywy Christiana Greya.

Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca dużą dyscyplinę. Christian jako znakomity biznesmen także relacje z kobietami opiera na kontraktach. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce.

Pobierz pełną wersję Audiobooka Grey aby dowiedzieć się czy relacja z Aną pozwoli Christianowi pokonać koszmary dzieciństwa, które nadal go nawiedzają? Czy jego mroczne pragnienia seksualne, potrzeba ciągłej dominacji i wstręt do siebie odstraszą Anę i zniszczą kruchą nadzieję, którą jedynie ona może mu dać.

GREY - 50 twarzy Greya oczami Christiana - AudioBook

Autor: EL James
Czyta: Szymon Bobrowski
Długość: 17 godz.
Cykl: Trylogia Pięćdziesiąt odcieni - kliknij i zobacz więcej.
Kategoria: Romanse


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka Mp3 - GREY - "Pięćdziesiąt twarzy Greya" oczami Christiana autorstwa E. L James w formie książki Audio na Mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer (nie chomikuj) bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać! Książkę audio Grey czyta - Szymon Bobrowski.2 komentarze :

Patysia pisze...

Rewelacyjna książka jak dla mnie, kto wie czy nie ciekawsza niż oryginał 50 twarzy Greya oczami Anny.

Anonimowy pisze...

Wysłuchałam Greya jednym tchem - bardzo wciągająca.

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.