WWW.AFGAN.COM.PL - M. Ciszewski, T. Michrowski (Audiobook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WWW.AFGAN.COM.PL - M. Ciszewski, T. Michrowski (Audiobook Mp3)

WWW.AFGAN.COM.PL - Marcin Ciszewski, Tadeusz Michrowski - Audiobook MP3

Jan Wieteska, Nancy Sanchez, Janusz Wojtyński i Leszek Jamróz, znane z serii WWW postaci, ożywają na nowo w kolejnej części przygód Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego w audiobooku Marcina Ciszewskiego i Tadeusza Michrowskiego pt: www.afgan.com.pl

http://webep1.com/Zobacz/To?a=6588&mp=1904&r=L3d3d2FmZ2FuY29tcGwscHJvZHVrdC5odG1s0&utm_source=afiliacja&utm_medium=cps&utm_campaign=webepartners&mediumid=afiliacja&cid=webepartners
 AudioBook Mp3 - www.afgan.com.pl

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Treść: Od chwili, gdy porucznik Jan Koller ląduje w Afganistanie, wszystko wydaje się nie takie, jak trzeba. Pierwszym Samodzielnym Batalionem Rozpoznawczym dowodzi idiota, a oficerowie, których Kollerowi kazano aresztować, należą do najbardziej godnych zaufania w całym kontyngencie. Jakby tego było mało – z Raji, najbardziej wysuniętym posterunkiem sił polskich, nie udaje nawiązać połączenia...

Porucznik Koller staje na czele plutonu i z pomocą trzech Rosomaków rusza w kierunku bazy milczącego oddziału. Przygotowany do wykonywania zadań śledczych porucznik nie ma pojęcia, czego spodziewać się na miejscu. Wie tylko, że dowódcą gniazda był jego przyjaciel ze szkoły oficerskiej, zaś krótko przed zniknięciem z eteru w obozie pojawił się tajemniczy amerykański oddział.

Najważniejsze stają się pytania: kto przechwycił MDS – eksperymentalne urządzenie umożliwiające podróże w czasie? I jak pragnie zmienić losy świata właśnie w tym miejscu?

WWW.AFGAN.COM.PL - AudioBook
Autor: Marcin Ciszewski , Tadeusz Michrowski
Czyta: Jarosław Łukomski
Długość: 11 godz. 16 min.
Kategoria: Sensacja i thriller - kliknij tutaj aby zobaczyć więcej audiobooków z tej kategorii.
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka Mp3 o losach Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego pt. www.afgan.com.pl - możesz już za chwile pobrać i posłuchać w pełnej wersji w najlepszej cenie bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać! Książkę audio czyta - Jarosław Łukomski.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.