50 TWARZY GREYA AUDIOBOOK MP3 - E. L. James (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

50 TWARZY GREYA AUDIOBOOK MP3 - E. L. James (pobierz)

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA (50 Twarzy Greya) - E. L. James - AudioBook MP3

50 Twarzy Greya - AudioBook Mp3 - romasn, książka, fenomen. Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!!
50 Twarzy Greya Audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - 50 twarzy Greya - E. L James.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.

Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.
W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

50 twarzy Greya - AUDIOBOOK MP3 (Książka Audio)
Autor: EL James
Czyta: Joanna Koroniewska
Długość: 17 godz. 21 min.
Cykl: Trylogia Pięćdziesiąt odcieni
Kategoria: Romanse


Posłuchaj fragmentu AudioBooka ZA DARMOPobierz Pełną wersję Audiobooka:

50 twarzy Greya - Książkę Audio Mp3 autorstwa E. L James w formie audiobooka na Mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać!1 komentarze :

Aleksandra pisze...

Kocham tą książkę. Przesłuchałam ją już trzy razy. Bardzo polecam każdej kobiecie.

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.