WIĘZIEŃ LABIRYNTU AudioBook MP3 - James Dashner (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WIĘZIEŃ LABIRYNTU AudioBook MP3 - James Dashner (pobierz)

WIĘZIEŃ LABIRYNTU - James Dashner - AudioBook MP3

Więzień Labiryntu - AudioBook Mp3 - James Dashner utkał pasjonującą powieść osadzoną w dystopijnym świecie.  Więzień Labiryntu jest pierwszą częścią trylogii, która chwyci  czytelnika za gardło i nie puści aż do ostatniej strony, ponieważ każde  wejście do Labiryntu może stać się przepustką do koszmaru… Jedno jest pewne - uciekaj albo giń...

więzień labiryntu audiobook mp3
 AudioBook Mp3 - Gra o Tron - R.R Martin.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Kiedy Thomas budzi się w ciemnej windzie, jedyną rzeczą którą pamięta jest jego imię. Nie wie kim jest ani dokąd zmierza. Jednak to nie wszystko - kiedy winda się zatrzymuje i drzwi się otwierają jego oczom ukazuje się grupka dzieciaków, która wita go w Strefie - otwartej przestrzeni otoczonej murami znajdującej się w samym centrum przerażającego i tajemniczego Labiryntu.

Podobnie jak Thomas, żaden z obecnych tu chłopców nie wie dlaczego tu jest oraz jak się tu dostał. Wszyscy wiedzą natomiast, że każdego ranka, gdy kamienne mury otaczającego ich Labiryntu rozsuną się, zaryzykują swoje życie by się tego dowiedzieć, nawet za cenę spotkania ze Strażnikami - pół-maszynami, pół-bestiami, przemierzającymi jego mroczne korytarze.

WIĘZIEŃ LABIRYNTU AUDIOBOOK MP3

Autor: James Dashner
Czyta: Łukasz Garlicki
Długość: 11 godz. 0 min.
Kategoria: Fantasy

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Więźnia Labiryntu - Książkę Audio Mp3 autorstwa Jamesa Dashnera w formie audiobooka na Mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.