CIEMNIEJSZA STRONA GREYA Audiobook MP3 - E. L. James (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA Audiobook MP3 - E. L. James (pobierz)

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA (Kontynuacja 50 Twarzy Greya) - E. L. James - Audiobook MP3

Ciemniejsza strona Greya czyli kontynuacja powieści E.L James - 50 Twarzy Greya, a zarazem II tom Trylogii Pięćdziesiąt odcieni, zapoczątkowanej książką 50 twarzy Greya, która właśnie doczekała się ekranizacji i zadebiutowała w polskich kinach.

Ciemniejsza strona Greya Audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - Ciemniejsza strona Greya - E. L James.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Ciemniejsza strona Greya to drugi tom wyczekiwanego bestsellera wszechczasów!

Ciemniejsza strona Greya AUDIOBOOK MP3 (Książka Audio)

Autor: EL James
Czyta: Joanna Koroniewska
Długość: 19 godz. 15 min.
Cykl: Trylogia Pięćdziesiąt odcieni
Kategoria: Romanse
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3

 

Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Ciemniejsza Strona Greya - Książkę Audio Mp3 autorstwa E. L James (II tom trylogii 50 odcieni, którą zapoczątkowało 50 twarzy Greya) w formie audiobooka na Mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Dlatego jeśli oglądałeś/aś film 50 twarzy Greya i jesteś ciekaw kolejnych losów Christiana Greya i Anastasi Steele to posłuchaj już teraz kontynuacji  powieści pod tytułem: Ciemniejsza Strona Greya czytaną przez Joanne Koroniewską.


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.