MAŁY KSIĄŻE - Lektura Szkolna Mp3 (AudioBook) - Antoine de Saint-Exupéry

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3
Polub nas i bądź na bieżąco.


MAŁY KSIĄŻE - Lektura Szkolna Mp3 (AudioBook) - Antoine de Saint-Exupéry

MAŁY KSIĄŻE - Antoine de Saint-Exupéry (Audiobook Mp3).

Lektury szkolne do słuchania na Mp3 - Mały Książe - Antoine de Saint-ExupéryAudiobook na Mp3 - książka wydana w roku 1943. Książka została przetłumaczona na ponad 270 języków i dialektów, sprzedana w ponad 140 milionach egzemplarzy, należy do klasyki światowej literatury. Kto z nas nie zna Małego Księcia, jego wymagającej róży i planety o trzech wulkanach? Jeśli na rysunku w tej skrzynce widzisz baranka, to znaczy, że możesz zostać jego przyjacielem.

Lektura szkolna Mp3 - Mały Książe - AudioBook Mp3

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Treść: Mały Książę to mieszkaniec asteroidy B-612. Jest to mała planeta z dwoma wulkanami jednym czynnym i drugim wygasłym. Asteroida nie jest duża nawet jak dla małego chłopca. Centralną część planety zajmuje wyjątkowy kwiat róża, jedyny przyjaciel księcia. Nasz bohater opiekuje się kwiatkiem każdego dnia, lecz jest to zajęcie, wbrew pozorom, niełatwe, gdyż róża jest wymagająca. Chłopiec musi spełniac jej wszystkie zachcianki, zapewniając jej rozrywkę, dbać o odpowiednią wilgoć gleby i przykrywac ja na noc kloszem. Jest kapryśna i niezwykle dumna, twierdzi, że jej 4 kolce obroniłyby ją przed każdym niebezpieczeństwem.

Mały Książę - AudioBook (książka audio Mp3).
Autor: Antoine de Saint-Exupéry
Czyta: Bernard Lewandowski
Długość: 1 godz. 43 min.
Kategoria: Wiek: 5-7

Typ: Lektury Szkolne Mp3 - Zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka do słuchania - Mąły Książe - Lekturę szkolną Mp3 - która napisał Antoine de Saint-Exupéry - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Audiobook jest idealnym rozwiązaniem do słuchania książki dla młodzieży szkolnej w celu przyswojenia treści lektury na zaliczenia w szkole. 

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.