KLEJNOT MEDYNY - Sherry Jones - AudioBook

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KLEJNOT MEDYNY - Sherry Jones - AudioBook

Zaręczyła się, gdy miała sześć lat. Kiedy miała dziewięć lat, wyszła za mąż. Gdy skończyła dziewiętnaście, została wdową... Kim była Aisza – ukochana żona proroka Mahometa.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
Historia młodziutkiej Aiszy, która już we wczesnym dzieciństwie została przeznaczona Mohametowi (Muhamedowi) jako kolejna żona jego licznego haremu. Historia życia dziewczynki od momentu zaręczyn bohaterki aż do chwili śmierci największego proroka islamu. Czytelnik poznaje trzynaście lat małżeństwa oraz świat przeżyć wewnętrznych od 6 roku życia Aiszy aż do momentu gdy kończy lat 19.

Klejnot Medyny to wzruszająca opowieść o niezwykłej miłości Proroka i jego najmłodszej żony. Historia o kobiecie, która pokonała kulturowe przeszkody, stając się wielką postacią świata islamu.

Na Zachodzie powieść wzbudziła wiele kontrowersji, a z obawy przed reakcjami środowiska muzułmańskiego z jej publikacji wycofało się amerykańskie wydawnictwo Random House. W obronie książki i autorki wypowiadał się Salman Rushdie.

Czyta - Katarzyna Godlewska,
Wydawca - Biblioteka Akustyczna

Posłuchaj AudioBooka:Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
KLEJNOT MEDYNY - Sherry Jones - AudioBook

Pobierz Książkę audio w plikach mp3 prosto na swój komputer w 3 minuty z gwarancją najniższej ceny!

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.