NIEDORĘCZONY LIST - Sarah Blake - AudioBook (czyta Danuta Stenka)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

NIEDORĘCZONY LIST - Sarah Blake - AudioBook (czyta Danuta Stenka)

NIEDORĘCZONY LIST - AUDIOBOOK MP3


Posłuchaj poruszającej opowieści o trzech kobietach, których życie zmieniła wojna i pewne niewysłane listy. Książkę audio w niesamowity sposób czyta - Danuta Stenka.


Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
Akcja tej poruszającej opowieści dzieje się w roku 1940. Bomby spadają na Londyn. We Franklin, nadmorskim miasteczku w Massachusetts, Iris James słucha wiadomości ze stolicy Anglii i czuje, że wkrótce wojna i dla niej stanie się brutalną rzeczywistością. Jako sumienna naczelniczka poczty sprawuje pieczę nad ludzkimi sekretami, czuwa, by zamknięte w kopertach wiadomości dotarły do adresatów.
Relacje o dramacie wojny docierają również do pewnego młodego małżeństwa. Will jest lekarzem. Załamany tragedią, w której uczestniczył, postanawia odpowiedzieć na apele o pomoc i wyjeżdża do Londynu. Zdruzgotana decyzją męża Emma czeka na listy od niego...

Pełne wydanie na podstawie edycji książkowej z 2011 r.
Czyta - Danuta Stenka,Świat Książki

Posłuchaj AudioBooka:

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.