POD NIEMIECKIMI ŁÓŻKAMI - Justyna Polanska (AudioBook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POD NIEMIECKIMI ŁÓŻKAMI - Justyna Polanska (AudioBook Mp3)

POD NIEMIECKIMI ŁÓŻKAMI (AudioBook) - Książka autorstwa Justyny Polanskiej, która wywołała w Niemczech falę dyskusji. Autorka, trzydziestodwuletnia Polka, od dziesięciu lat sprząta, oczywiście „na czarno”, tamtejsze domy. I ma wiele do powiedzenia, m.in. o stosunku swoich pracodawców do siebie oraz o słynnym niemieckim porządku i czystości…


Kliknij na okładce audiobooka - Pod niemieckimi łóżkami aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka):
 
Polska sprzątaczka autorem bestsellera - "Pod niemieckimi łóżkami" (Unter deutschen Betten) rozchodzi się jak świeże bułeczki. Choć Polka pod niemieckimi łóżkami raczej nie świeże bułeczki znajdowała. Książka jest wesoła i zgryźliwa jednocześnie. Niemcom się podoba, bo z dystansu pokazuje ich portret społeczny. Wstydliwy i złośliwy.

Pod niemieckimi łóżkami można znaleźć nie tylko brud. Często są pod nimi składowane gwoździe, narzędzia, puszki, papiery i dekoracje świąteczne, trafiają się jednak takie interesujące rzeczy, jak zmumifikowane szczątki chomika albo żywa żmija. To jednak nie tym przedmiotom Justyna Polanska poświęca najwięcej uwagi w swojej książce.

Nie widząc dla siebie żadnych perspektyw rozwoju w Polsce, marząc swój zachodni sen dobrobytu i lepszych niż w nadwiślańskim kraju zarobków, Polanska przeprowadza się do Niemiec, nie znając tamtejszego języka. Rzuciwszy się na tak głęboką wodę przeżywa wiele chwil zwątpienia i rozpaczy – pracując dla obcych ludzi, z dala od rodziny i znajomych, początkowo naiwnie daje się oszukiwać. Nie poddając się jednak przeciwnościom losu, zaczyna się aklimatyzować na niemieckiej ziemi i z babysitterki przerzuca się na zawód sprzątaczki, w którym jest aktywna do dziś.
"Pod niemieckimi łóżkami" to książka pisana "z pierwszej ręki" o życiu młodej kobiety, egzystującej nielegalnie z dnia na dzień jak miliony imigrantów (i pół miliona sprzątających Polek!), bez perspektyw i jakiejkolwiek ochrony, od zdrowotnej począwszy… Śmieszne, straszne i pouczające.

Autor - Justyna Polanska 
Czyta - Julia Kamińska 
Wydawca - Świat Książki

Posłuchaj fragmentu AudioBooka


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
Pod niemieckimi łóżkami - (AudioBook MP3)

Ta pouczającą książkę audio opisującą portret społeczny Niemców pisana przez polska sprzątaczkę czytaną przez aktorkę - Julię Kamińską (BrzydUlę) możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.