DZIENNIK - Jerzy Pilch (AudioBook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

DZIENNIK - Jerzy Pilch (AudioBook Mp3)

DZIENNIK - Jerzy Pilch (AudioBook Mp3) - to narracja, w której znajdziemy tu Marcina Lutra i Avatara, Pana Boga i Joyce‘a, Kraków, Warszawę, Wisłę, a nawet piłkę nożną. Znajdziemy  tu codzienne marszruty Hożą i Kruczą do Placu Trzech Krzyży, zapisy lektur oraz spotkań z czytelnikami i przyjaciółmi.


Kliknij na okładce audiobooka - Dziennik aby powiększyć (AudioBooki Online)

Opis Książki Audio:
 
Niedawno powstałe wydawnictwo Wielka Litera zaczęło od mocnego i celnego uderzenia. Nie, nie chodzi o książkę Janusza L. Wiśniewskiego, ale o "Dziennik" Jerzego Pilcha. Chciałoby się powiedzieć, że to lektura dla wszystkich, którzy w swym życiu kierują się zdrowym rozsądkiem. Ale ponieważ „zdrowy rozsądek” jest pojęciem względnym, powiemy inaczej – to lektura dla wszystkich, którzy nie wierzą w zamach smoleński. Czyli, mamy nadzieję, jednak dla większości.


W „Dzienniku”, którego obszerne fragmenty drukowane były w „Przekroju”, obcujemy z Pilchem felietonistą, gawędziarzem, pamiętnikarzem, komentatorem. Oczywiście, we wszystkich tych rolach Pilch jest już doskonale znany, również ze swoich powieści, ale tutaj nie musi konfabulować, tylko wprost i konkretnie odnosi się do otaczającej (i czasami atakującej) go rzeczywistości, łącząc najlepsze cechy swojego literackiego stylu.

Pisze więc Pilch o polityce i politykach, katastrofie smoleńskiej, piłce nożnej, rodzinnej Wiśle i Warszawie, w której obecnie mieszka, rodzinie i znajomych, książkach, które ostatnio przeczytał, prowadzi też polemikę (z Januszem Rudnickim). Pisze dowcipnie, a raczej ironicznie, mądrze, rozsądnie (i jest to rozsądek wzięty od ewangelików), również intrygująco.

Autorytety w naszym narodzie zostały skutecznie zdewaluowane. Nie wiemy, czy Jerzy Pilch jest dla kogoś autorytetem , wiemy natomiast, że warto go słuchać, bo jego zapiski w „Dzienniku” z lat 2010-2011 są dobrą odtrutką na brednie, niekiedy monstrualne, które płyną z ust nie tylko z ust polityków. A czytanie Pilcha… Cóż, przyjemność gwarantowana.

Grzegorz Kozera (recenzja pochodzi z serwisu: http://salonkulturalny.pl)

Autor - Jerzy Pilch
Wydawca - Wielka Litera

Posłuchaj AudioBooka: DziennikPobierz Pełną wersję Audiobooka:
DZIENNIK- Jerzy Pilch - AudioBook

Jerzy Pilch proponuje odważne spojrzenie na świat, dystans i zaangażowanie zarazem. A mistrzowska interpretacja Krzysztofa Gosztyły dorównuje mistrzostwu Pilcha. AudioBooka " Dziennik" możesz już teraz możesz legalnie pobrać na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty na powyższej stronie z gwarancją najniższej ceny w postaci książki audio do słuchania.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.