MARSJANIN AUDIOBOOK MP3 - Andy Weir (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MARSJANIN AUDIOBOOK MP3 - Andy Weir (pobierz)

MARSJANIN - Andy Weir (Audiobook MP3).

Marsjanin - Andy Weir - Książka Audio do słuchania - Listopad 2014 - Niesamowite przygody kosmicznego Robinsona Crusoe. Doskonała książka, którą postanowił zekranizować Ridley Scott, powierzając główną rolę Mattowi Damonowi. Już sama historia powstania powieści Marsjanin zasługuje na ekranizację. Jeżeli jeszcze nie oglądąłeś/aś filmu, posłuchaj za darmo lub pobierz pełną wersję książki audio (audiobooka).

Okładka książki audio - Marsjanin - Andy Weir - AudioBook Mp3

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Jeszcze do niedawna główny bohater audiobooka Mark Watney przeszedłby do historii jako jeden z pierwszych ludzi, którzy wylądowali na Marsie. Teraz grozi mu, żeby będzie pierwszą osobą, która tam umrze.

Nic nie zwiastowało tragedii – misja Ares 3 przebiegała według planu. Astronauci wylądowali na Marsie i rozstawili ekwipunek, który NASA wysłała na Czerwoną Planetę na długo przed rozpoczęciem właściwej misji. Zamieszkali w Hubie, konstrukcji przystosowanej do utrzymania życia dla kilku członków załogi przez kilkadziesiąt dni.


Kilka dni po rozpoczęciu misji Ares 3 zrywa się potężna burza piaskowa, która zagraża bezpieczeństwu całej operacji. Podjęta zostaje decyzja o ewakuacji. Niestety, w jej trakcie Mark Watney zostaje uderzony fragmentem stacji badawczej i ogłuszony. Reszta załogi odlatuje bez niego, potwierdzając, że straciła kontakt z Markiem. Teraz Watney musi znaleźć sposób jak przetrwać na Marsie bez pomocy i zapasów, zdany tylko na siebie.


Powieść, która doczekała się ekranizacji przez Ridleya Scotta, w której tytułową rolę marsjanina gra: Matt Damont.

MARSJANIN - Audiobook (Książka Audio MP3).

Autor: Andy Weir
Czyta: Jacek Rozenek
Długość: 12 godz. 0 min.
Kategoria: Science Fiction
AudioBooki ScFi - kliknij i zobacz więcej książek mp3.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Premierowego Audiobooka do słuchania - Marsjanin - Książkę Audio autorstwa Andiego Weir - możesz już teraz legalnie pobrać ze strony księgarni (nie chomikuj) prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili.1 komentarze :

Anulka pisze...

Marsjanin - rewelacyjny film, byłam widziałam. Z przyjemnością posłucham również audiobooka - Dzięki.

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.