HOBBIT Czyli tam i z powrotem - Audiobook MP3 - J.R.R Tolkien (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

HOBBIT Czyli tam i z powrotem - Audiobook MP3 - J.R.R Tolkien (pobierz)

HOBBIT Czyli tam i z powrotem - J.R.R Tolkien (Audiobook MP3)

Adaptacja audio jednej z najpiękniejszych książek – nie tylko fantasy, ale w całej historii literatury. „Hobbit. Czyli tam i z powrotem” - AudioBook do słuchania na Mp3 - traktowany jest czasami jak wstęp do niezwykłej trylogii „Władca pierścieni”. Owszem, to opowieść, która znakomicie wprowadza słuchaczy w świat Tolkienowskich bohaterów, ale stanowi przede wszystkim klasykę w najlepszym wydaniu.
Pełna przygód, oryginalnych postaci i uniwersalnych, ponadczasowych prawd o ludzkiej naturze i odwiecznej walce dobra ze złem historia od lat zdobywa serca młodszych i starszych odbiorców.

HOBBIT Czyli tam i z powrotem - Audiobook
 AudioBook Mp3 - Hobbit czyli tam i z powrotem - Tolkien

Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Treść: „Hobbit” Johna Ronalda R. Tolkiena to klasyka, która aktualnie jest również szkolną lekturą. Pozycja obowiązkowa dla miłośników gatunku. Na podstawie powieści został również zrealizowany wspaniały film. Audiobook pozwoli słuchaczom poznać tę wspaniałą historię lub przypomnieć sobie opowieść, która być może dla niektórych była pierwszym krokiem w świecie literackiej fantastyki.

Wersja audio „Hobbita” została wydana w interpretacji Mariana Czarkowskiego, który jako lektor został doceniony przez słuchaczy. Również w jego wykonaniu ukazał się audiobook z trylogią „Władca pierścieni”.

Hobbit. Czyli tam i z powrotem - AUDIOBOOK MP3

Autor: John Ronald R. Tolkien
Czyta: Marian Czarkowski
Długość: 10 godz. 36 min.
Kategoria: Fantastyka
Typ: Audiobook - pełny
Lektury Szkolne Mp3 do Gimnazjum - zobacz więcej


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

AudioBooka Mp3 o losach Hobbita w książce audio Czyli tam i z powrotem - J.R.R Tolkiena - możesz już za chwile pobrać i posłuchać w pełnej wersji w najlepszej cenie bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj wygodnie zamiast czytać! Hobbit jest lekturą szkolną dla młodzieży w Gimnazjum.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.