OSKARŻENIE AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

OSKARŻENIE AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz)

OSKARŻENIE - Remigiusz Mróz (Audiobook Mp3)

Remigiusz Mróz - OSKARŻENIE - Audiobook (Książka Audio Mp3 do słuchania) - to już 6 tom bestsellerowej serii z Joanna Chyłką w roli głównej. Musisz tego posłuchać, tym bardziej, że czyta go rewelacyjny jak zawsze Krzysztof Gosztyła.

 AudioBook Mp3 - Oskarżenie - Remigiusz Mróz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia. Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcać uwagi… Przynajmniej do czasu, aż kobieta ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

OSKARŻENIE - AudioBook (książka audio).

Długość: 13 godzin 29 minut
Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Kategoria: Kryminały
Wydawca: Czwarta Strona
Z cyklu: Cykl z Joanną Chyłką
Typ: Audiobook - pełny
Kryminał: zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3
Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Rewelacyjny Kryminał - Oskarżenie - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę audio czyta: Krzysztof Gosztyła


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.