MIKOŁAJEK - René Goscinny (Audiobook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MIKOŁAJEK - René Goscinny (Audiobook MP3)

MIKOŁAJEK - René Goscinny - Audiobook MP3.

MIKOŁAJEK - Książka Audio dla dzieci do słuchania na MP3 - Mikołajek to już klasyka. No bo co w końcu, kurczę blade! :)


Lektura szkolna MP3 - Mikołajek - Audiobook Mp3


Seria audiobooków z kompletem tytułów ukazała się w znakomitej, docenionej przez słuchaczy w każdym wieku interpretacji Jerzego Stuhra.

Wspaniała opowieść, która od lat należy do ulubionych lektur nie tylko dzieci, ale również dorosłych, którzy chętnie wracają do opowieści o Mikołajku i jego szkolnych przyjaciołach.

Pogodne, pełne przygód historie teraz mogą przypomnieć sobie ci, którzy pamiętają twórczość René Gościnnego z dzieciństwa oraz ci, którzy lubią czasami sięgnąć po opowieści o Mikołajku, aby poprawić sobie nastrój.


Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Posłuchajcie pierwszej odsłony nagrań, w których autor przedstawia sympatycznego, rezolutnego Mikołajka oraz plejadę jego szkolnych kolegów i koleżanek. Mikołajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz… To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!

Sięgając po audiobooki nie zawiodą się ci, którzy do tej pory sami czytali „Mikołajka” i pozostałe części cyklu. Ponadczasowy humor i cudowne przygody bohaterów cieszą w tym wydaniu podwójnie – oprócz ulubionych historii usłyszymy również wspaniałe wykonanie lubianego lektora, który niewątpliwie również jest fanem „Mikołajka”.

Seria audiobooków z kompletem tytułów ukazała się w znakomitej, docenionej przez słuchaczy w każdym wieku interpretacji Jerzego Stuhra.

MIKOŁAJEK - Audiobook (książka audio Mp3).

Długość: 2 godziny 49 minut
Autor: René Goscinny 
Czyta: Jerzy Stuhr 
Kategoria: Dla dzieci 
Wydawca: Znak Emotikon 
Typ: Audiobook - pełny
Typ: Lektury Szkolne Mp3 - kliknij i zobacz więcej lektur.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3


Audiobooka dla Dzieci - Mikołajek w formie książki audio do słuchania - możesz już teraz pobrać prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Książkę Audio znany wszystkim Jerzy Stuhr.


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.