DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA (Audiobook MP3) - Hugo Lofting

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA (Audiobook MP3) - Hugo Lofting

DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA - Hugh Lofting - Audiobook MP3.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Książka Audio dla dzieci do słuchania na MP3 - Bardzo piękna książka audio do słuchania dla dzieci i młodzieży. Audiobook do pobrania na komputer może być świetną alternatywą do czytania tradycyjnej książki. 


Lektura szkolna MP3 - Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Audiobook Mp3


Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Doktor John Dolittle jest lekarzem, mieszka w Puddleby nad rzeką Marsh (Puddleby-on-the-Marsh). Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt. Gdy doktor zrozumie ich mowę, postanawia zostać weterynarzem. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane. 

Doktor Dolitte to często jedna z obowiązkowych lektur szkolnych przerabianych na lekcjach w szkołach. Posłuchaj pełnej książki audio (zamiast czytać opracowanie lub streszczenie).

DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA - Audiobook (książka audio Mp3).

Autor: Hugh Lofting  
Lektor: Monika Kwiatkowska  
Data wydania: 21.07.2017
Długość nagrania: 2:38:43
Wydawca: Audio Liber

Typ: Lektury Szkolne Mp3 - kliknij i zobacz więcej lektur.

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3


Audiobooka dla Dzieci - Doktor Dolittle w formie książki audio do słuchania - możesz już teraz pobrać prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Książkę Audio czyta Monika  Kwiatkowska.


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.