PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ - AUDIOBOOK MP3 (Lektury Szkolne)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ - AUDIOBOOK MP3 (Lektury Szkolne)

PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ - Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (Lektura Szkolna)

Książka Audio - Panna z Mokrą Głową, autorstwa Kornela Makuszyńskiego - to pełna wzruszeń opowieść o wyjątkowej dziewczynce, na barki której spadają wielkie troski. Zmuszona ratować swoich najbliższych wyrusza w drogę, na której jednak szczęśliwie spotyka ludzi pełnych dobroci i otwartości. Piękna i wzruszająca książka, którą czyta Anita Sajnóg. Poniżej znajdziecie darmowy fragment tego audiobooka oraz link do pobrania pełnej wersji w 3 minuty prosto na swój komputer. 

Możliwość pobrania audiobooka, ebooka w PDF lub zamówienia tradycyjnej książki online znajdziesz na stronie: Audiobook Panna z Mokrą głową.


Lektura szkolna MP3 - Panna z Mokrą Głową - Audiobook do słuchania.

Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Główną bohaterką jest Irena Borowska, którą poznajemy jako małą dziewczynkę. Tytułowa panna z mokrą głową - nie przypomina słodkiej i delikatnej panienki z dworku. Ta szalona dziewczyna ma nogi w sińcach, wspina się na drzewa i płata figle, jakich nie powstydziłby się największy urwis. Następnie śledzimy jej przygody jako panny, która dopiero po śmierci ojca staje się poważniejsza i przejmuje obowiązki głowy rodziny. Kiedy na rodzinę spadają nieszczęścia, właśnie Irenka (Panna z Mokrą Głową) potrafi znaleźć ludzi dobrej woli, którzy przyjdą jej z pomocą. Powieść ta zaraża optymizmem nawet największych ponuraków.

PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ - Audiobook (książka audio Mp3).

Autor: Kornel Makuszyński  
Lektor: Anita Sajnóg  
Data wydania: 01.05.2009
Język publikacji: polski
Długość nagrania: 06:34:00
Wydawca: Aleksandria

Typ: Lektury Szkolne Mp3 - kliknij i zobacz więcej lektur.

Posłuchaj fragmentu tej lektury szkolnej na MP3


Audiobooka dla Dzieci i młodzieży - Panna z Mokrą Głową - Kornela Makuszyńskiego w formie książki audio do słuchania - możesz już teraz pobrać prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.