MROCZNIEJ AUDIOBOOK MP3 - E.L James (posłuchaj i pobierz).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MROCZNIEJ AUDIOBOOK MP3 - E.L James (posłuchaj i pobierz).

MROCZNIEJ AUDIOBOOK MP3 (Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana) - E. L. James

E.L JAMES powraca do świata mrocznej miłości, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie. Audiobook pt: MROCZNIEJ to Ciemniejsza Strona Greya widziana oczami Christiana Greya - posłuchaj i pobierz już dziś. 

 Audiobook MP3 - Mroczniej - E. L James.

Opis Książki Audio do słuchania (Audiobooka MP3):

Ich gorący i zmysłowy romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, ale Christian Gray nie może uwolnić się od Anastazji Steele, która uparcie tkwi w jego umyśle, krwi. Zdeterminowany by ją odzyskać, próbuje stłumić najmroczniejsze pragnienia i potrzebę pełnej kontroli oraz kochać Anę, ale już na jej warunkach. 

Ale koszmary dzieciństwa wciąż nie dają mu spokoju, a cyniczny szef Any, Jack Hyde, wyraźnie chce ją mieć tylko dla siebie. Czy powiernik Christiana i terapeuta, dr Flynn, pomoże mu zmierzyć się z demonami? Czy też zaborczość Eleny, jego uwodzicielki i obłąkane oddanie Leili, jego dawnej uległej, wciągnie z powrotem Christiana w przeszłość? 

MROCZNIEJ MP3 - Audiobook do słuchania.
Autor: E L James
Lektor: Mikołaj Krawczyk
Data wydania: 14.02.2018
Język publikacji: polski
Długość nagrania: 1173 min
Wydawca: Sonia Draga
ISBN: 978-83-8110-427-2


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Mroczniej - Nowe Oblicze Greya oczami Christiana w formie audiobooka możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.