KAPELUSZ ZA 100 TYSIĘCY AUDIOBOOK MP3 (Pobierz).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KAPELUSZ ZA 100 TYSIĘCY AUDIOBOOK MP3 (Pobierz).

KAPELUSZ za 100 TYSIĘCY- Audiobook MP3 - Adam Bahdaj (Lektura Szkolna)

Książka Audio - Kapelusz za 100 tysięcy (Adam Bahdaj) - Audiobook MP3 - Podczas wakacji nad morzem „Dziewiątka”, czyli: Krysia Cuchowska główna bohaterka książki, wpada na trop międzynarodowej afery szpiegowskiej oraz pomaga roztargnionemu wiolonczeliście odnaleźć kapelusz, który okazuje się być wart tytułowe sto tysięcy.Lektura szkolna MP3 - Kapelusz za 100 tysięcy - Audiobook do słuchania.

Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Oficjalnie jestem Krystyna Cuchowska, lecz koledzy nazywają mnie - Dziewiątka. Morowo, co? Byłam bowiem szefem gangu (Ś) i ośmiu starszych ode mnie szczeniaków słuchało mnie jak własnej matki". Z książką, która ma taką bohaterkę, nie sposób się nudzić. Za sprawą przypadku odważna, zaradna i skora do natychmiastowego działania 12-latka przeżywa niesamowitą wakacyjną przygodę. Wciela się w rolę detektywa i wprowadza w życie śmiałe pomysły, próbując wyjaśnić tajemnicę kapelusza wartego 100 tysięcy.

KAPELUSZ ZA 100 TYSIĘCY Audiobook (książka audio Mp3).

Autor: Adam Bahdaj  
Lektor: Joanna Lissner  
Data wydania: 01.01.2010
Język publikacji: polski
Długość nagrania: 07:15:11
Wydawca: Lissner Studio
Typ: Lektury Szkolne Mp3 - kliknij i zobacz więcej lektur.


Posłuchaj fragmentu tej lektury szkolnej na MP3


Audiobooka dla Dzieci i młodzieży - Adama Bahdaja - Kapelusz za 100 tysięcy w formie książki audio do słuchania - możesz już teraz pobrać prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać zamiast czytać w każdej wolnej chwili. Słuchaj tylko legalnych audiobooków (nie z chomikuj, gdzie łamane są prawa autorskie). Pobierz całość i słuchaj legalnie lektur szkolnych np w drodze do szkoły.

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.