A JA ŻEM JEJ POWIEDZIAŁA - Audiobook MP3 (Pobierz całość).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

A JA ŻEM JEJ POWIEDZIAŁA - Audiobook MP3 (Pobierz całość).

A JA ŻEM JEJ POWIEDZIAŁA - AUDIOBOOK MP3  (Kaśka Nosowska)

Książka Audio - A ja żem jej powiedziała ... Kaśka - to literacki debiut Katarzyny Nosowskiej (tzw: szerokoustej baby z Instagrama). A ja żem jej powiedziała – to książka petarda! teraz w formie audiobooka do słuchania. Poniżej posłuchasz fragmentu za darmo i znajdziesz link do pobrania pełnej wersji tej książki audio.Audiobook do słuchania - A ja żem jej powiedziała.

Opis Książki Audio (Audiobook MP3):

Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. I wtedy pojawiła się ona. Śmieszna gęba z Instagrama, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerze i bez owijania w bawełnę. Ze zrozumieniem, bez pouczania – ciepło, z doświadczeniem i życiową mądrość.

Kaśka Nosowska w swoim debiucie literackim mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.
Zaufajcie Kaśce- Kaśka prawdę Wam powie!

A ja żem jej powiedziała - Audiobook (książka audio Mp3).

Autor: Katarzyna Nosowska  
Lektor: Katarzyna Nosowska  
Data wydania: 23.05.2018
Język publikacji: polski
Długość nagrania: 163 min
Wydawca: Wielka Litera.

Posłuchaj fragmentu tej książki audio na YouTube


Powyższego Audiobooka do słuchania, który jest zarazem debiutem literackim Katarzyny Nosowskiej możesz już teraz pobrać w pełnej wersji legalnie (nie chomikuj) w wygodnych plikach MP3 korzystając z linku powyżej. Po zamówieniu i pobraniu, wgrać do smartfona, komputera lub dowolnego odtwarzacza MP3 i słuchać w każdej wolnej chwili. Masz gwarancję najlepszej ceny, darmowej dostawy i 100% satysfakcji.

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.