DZIEWCZYNA Z POCIĄGU Audiobook MP3 - Paula Hawkins (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU Audiobook MP3 - Paula Hawkins (pobierz)

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU - Paula Hawkins (Audiobook Mp3).

Dziewczyna z pociągu – thriller psychologiczny brytyjskiej pisarki Pauli Hawkins wydany w 2015 roku. Książka zadebiutowała 1 lutego 2015 na 1. miejscu listy bestsellerów dziennika New York Times i nie schodziła z tej pozycji przez 14 tygodni. Książka zebrała mnóstwo entuzjastycznych recenzji, w których była porównywana do popularnej Zaginionej dziewczyny Gillian Flynn z 2012 roku. Na Twitterze polecał ją min. Stephen King.

Dziewczyna z pociągu - audiobook mp3
 AudioBook Mp3 - Dziewczyna z pociągu - Paula Hawkins.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Najszybciej sprzedający się debiut dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku. Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuję tę książkę. Miliony egzemplarzy sprzedanych na całym świecie.

Treść:  Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz przekonają się, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

AUDIOBOOK DZIEWCZYNA Z POCIĄGU - (Książka Audio MP3).

Autor: Paula Hawkins
Czyta: Karolina Gruszka
Długość: 9 godz. 45 min.
Kategoria: Thriller
Typ: Audiobook - pełny.Kategoria: Thriller (kliknij i zobacz więcej)


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Premierową Książkę Audio Mp3 - Dziewczyna z pociągu - Paula Hawkins - rewelacyjny thriller do słuchania możesz już teraz legalnie pobrać ze strony księgarni (nie chomikuj) prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. AudioBooka czyta znana polska aktorka Karolina Gruszka.

Recenzje opinie o książce audio:
  • "Znakomity thriller. Nie mogłem się oderwać przez całą noc." - Stephen King
  • "Pasjonująca, pełna napięcia i nieprzewidywalna. Po prostu nie mogłam jej odłożyć. Nie do przegapienia!" - Tess Gerritsen
  • "Co za postaci, co za sytuacja, co za książka! To Alfred Hitchcock nowego pokolenia." - Terry Hayes
  • "Pomysłowa, pełna napięcia i porywająca! Nie mogłam się domyślić do samego końca." - Lisa Gardner0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.