PRZEWIESZENIE - Audiobook MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PRZEWIESZENIE - Audiobook MP3 - Remigiusz Mróz (pobierz).

PRZEWIESZENIE - Remigiusz Mróz (Audiobook Mp3) - czyta Krzysztof Gosztyła

Drugi tom trylogii z komisarzem Forstem w rewelacyjnej interpretacji znakomitego jak zwykle Krzysztofa Gosztyły - Przewieszenie - Remigiusz Mróz (posłuchaj i pobierz książkę audio do słuchania na Mp3).

 AudioBook Mp3 - Przewieszenie - Remigiusz Mróz

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami. Każe on sądzić, że ktoś morduje turystów na szlakach. Dochodzenie prowadzi komisarz Forst. Szybko zdaje sobie sprawę z tego, że zabójstwa powiązane są ze sprawą, nad którą pracował z Olgą Szrebską. Zaczyna tropić mordercę, zbierając okruchy informacji, które ten zdaje się z premedytacją zostawiać. Kiedy zbliża się do rozwiązania sprawy, doganiają go upiory z przeszłości. Wiktor Forst będzie musiał stawić czoła nie tylko człowiekowi, którego ściga, ale także ludziom gotowym zrobić wszystko, by go pogrążyć.

AUDIOBOOK MP3 - PRZEWIESZENIE (Książka Audio MP3).

Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Długość: 13 godz. 34 min.
Typ: Audiobook - pełny
Kategoria: Kryminał (kliknij po więcej).


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Rewelacyjny kryminał - Przewieszenie - drugi tom trylogii z komisarzem Forstem, którego autorem jest znany wszystkim Remigiusz Mróz - możesz już teraz pobrać w formie książki audio do słuchania ze strony Księgarni prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Audiobooka w interpretacji znakomitego Krzysztofa Gosztyły.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.