ŻNIWA ZŁA - Audiobook MP3 - Robert Galbraith (pobierz).

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ŻNIWA ZŁA - Audiobook MP3 - Robert Galbraith (pobierz).

ŻNIWA ZŁA - Robert Galbraith (AudioBook MP3) czyta Maciej Stuhr

ŻNIWA ZŁA (AudoBook MP3) - Trzecia powieść Roberta Galbraitha to diabelsko inteligenta zagadka kryminalna, a zarazem wciągająca historia kobiety i mężczyzny, którzy znaleźli się w trudnym momencie, zarówno jeśli chodzi o życie zawodowe, jak i osobiste.

 Audiobook Mp3 - Żniwa zła - Robert Galbraith

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Robin Ellacott otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Z przerażeniem odkrywa w paczce odciętą nogę. Szef dziewczyny, prywatny detektyw Cormoran Strike, jest równie zaskoczony, choć nieco mniej przerażony. Przychodzą mu na myśl tylko cztery osoby, które mogłyby być zdolne do takiej brutalności. Detektyw sądzi, że policja podąża fałszywym tropem. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

AUDIOBOOK MP3 - ŻNIWA ZŁA (Książka Audio).

Autor: Robert Galbraith
Czyta: Maciej Stuhr
Długość: 20 godz. 26 min.
Kategoria: Klasyka kryminału (kliknij i zobacz więcej)
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Rewelacyjny kryminał - Żniwa Zła - Robert Galbraith o kolejnym śledztwie detektywa Cormorana Strike'a - możesz już teraz pobrać w formie książki audio do słuchania na MP3 (Audiobook) ze strony Audioteki  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę Audio czyta rewelacyjny Maciej Stuhr.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.