WILNO - Papagayo Sp. z o.o. (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WILNO - Papagayo Sp. z o.o. (AudioBook MP3)

WILNO - Papagayo Sp. z o.o. (AudioBook Mp3) 

Kliknij na okładce audiobooka - WILNO aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Wilno słynie ze swojej różnorodności architektonicznej. Samo Stare Miasto zajmuje 225 hektarów i od 1994r. jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Tutaj znajduje się ponad 40 kościołów oraz mnóstwo fortyfikacji, wież, podwórzy, dziedzińców i urokliwych uliczki. Do kaplicy zwanej Ostrą Bramą zjeżdżają turyści z Polski i świata zobaczyć słynny obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej. Wilno słynie też z Uniwersytetu Stefana Batorego, gdzie studiował m.in. Adam Mickiewicz. Choć starówka przyciąga najwięcej turystów, nie należy zapominać, że Wilno otacza kilkanaście przepięknych jezior i parków regionalnych, po których tak jak i po samym Wilnie oprowadzi Cię AudioTravels.

W zawartości przewodnika:
1.    Ostra Brama
2.    Śladem świątyń na Starówce
3.    Szlakiem rodu Paców
4.    Cmentarz Rossa
5.    Ponary
6.    Wieża telewizyjna

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
WILNO (AudioBook) - Przewodnik Mp3

WILNO -  Rewelacyjny przewodnik, który możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!

Zobacz inne przewodniki: http://audioebooki.com/audiobooki-przewodniki


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.