KWIAT PUSTYNI - Wstrząsająca historia Waris Dirie (Autobiografia) - Audiobook

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KWIAT PUSTYNI - Wstrząsająca historia Waris Dirie (Autobiografia) - Audiobook

KWIAT PUSTYNI - AUDIOBOOK MP3

 11 milionów sprzedanych książek na całym świecie! W języku nomadów Waris znaczy kwiat pustyni. Zakwita z rzadka i na krótko na piaskach, kiedy spadnie deszcz - takie imię nosi bohaterka tej autobiografii. Jej kariera jest niewiarygodna i budzi zdumienie, że zdarzyła się naprawdę
Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio Mp3:
 
Kwiat pustyni to autobiograficzna opowieść młodej kobiety, która osiągnęła życiowy sukces. Ale zanim go osiągnęła przeżyła mękę istnienia w społeczności o surowych i dla człowieka Zachodu niezrozumiałych obyczajach. Oczywiście nie wszystko było męką . Opisuje przecież swoje młode lata spędzone pośród surowej i dzikiej, ale pięknej przyrody, życie we wspólnocie, dla której musiała pracować, podporządkowywać się jej , ale na którą mogła liczyć. Zrodził się w niej jednak bunt i uciekła od rodziny, gdy ojciec chciał ją wydać za mąż za starego i nie kochanego przez nią człowieka. Uciekła, ale była już naznaczona rytuałem,któremu jako dziecko nie potrafiła się oprzeć, podobnie jak tysiące innych dziewcząt. Opis obrzezania dziewczynki może przyprawić o chorobę. Czas aby takim obyczajom przeciwstawiło się państwo i karało zwolenników i wykonawców takich zabiegów. Książka Dirie Waris jest krzykiem przeciwko takiemu traktowaniu dzieci i mogła powstać tylko dlatego, że autorka miała odwagę sprzeciwić się odwiecznemu porządkowi panującemu na somalijskiej pustyni. W wyniku swej ucieczki od rodziny poznała inne życie i inne obyczaje. - Źródło: http://pl.shvoong.com/books/414453-kwiat-pustyni/#ixzz1cjY5rzEk

Wydawca: Świat Książki - Czyta: Agnieszka Judycka


Posłuchaj AudioBooka:

Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
KWIAY PUSTYNI - (AudioBook MP3)

Pobierz Książkę audio Kwiat Pustyni - w plikach mp3 prosto na swój komputer w 3 minuty z gwarancją najniższej ceny!


NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


4 komentarze :

Irena Bagnowska pisze...

Przeczytałam, to nie zbyt precyzyjne słowo, ale wysłuchałam tą książkę w ciągu jednego dnia, i jestem pod wielkim wrażeniem książki i lektorki Pani Agnieszki Judyckiej, pięknie przeczytana.
Godna polecenia i zastanowienia się nad losem kobiet w innych częściach świata.
Słyszałam że są jeszcze 2 książki Waris Dirie, czekam aby ich posłuchać ale tą samą lektorką.

Anonimowy pisze...

Wspaniała książka...

Anonimowy pisze...

Czytałam książkę i czekam na film jutro na tvp 1 o 21:20 jestem ciekawa jak tą historię przedstawią na reżyserzy filmu

Adrianna pisze...

Piękna książka i piękny film - uwielbiam...

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.