POKUTA - Anne Rice - AudioBook

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POKUTA - Anne Rice - AudioBook

POKUTA - AUDIOBOOK MP3

Najnowszy bestseller autorki Wywiadu z Wampirem - Pokuta to hipnotyzująca powieść o aniele i płatnym mordercy. Metafizyczny thriller, który przeniesie Cię do trzynastowiecznej Anglii. Fascynująca i prowokująca książka o winie i przebaczeniu, miłości i nienawiści, samotności i pięknie.

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć


Opis Książki Audio:

Anne Rice (04-10-1941 Nowy Orlean, USA) - jedna z najpopularniejszych i kultowych już pisarek neogotyku. To właśnie m.in. jej zawdzięczamy odrodzenie się w literaturze postaci wampira. Autorka bestsellerowego cyklu Kroniki wampirów (Wywiad z wampirem, Wampir Lestat, Królowa potępionych) oraz serii książek o czarownicach Mayfair. Stworzyła również trylogię powieści erotycznych o Śpiącej Królewnie, opublikowaną w 1983 roku pod pseudonimem A.N. Roquelaure. Niektóre książki sygnowała pseudonimem Anne Rampling.
Kiedy nawróciła się na wiarę katolicką, porzuciła wampiry na rzecz aniołów. Pokuta, czyli pierwsza książka z serii Czas Aniołów, jest owocem tej duchowej przemiany. Książka ta została okrzyknięta Bestsellerem New York Times`a. Audiobooka czyta: Wojciech Gąssowski - Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Posłuchaj AudioBooka:

Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

POKUTA - Anne Rice (AudioBook)

Pobierz Książkę audio w plikach mp3 prosto na swój komputer w 3 minuty z gwarancją najniższej ceny!


NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Książka bardzo mi się podobała... Polecam gorąco - Anna

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.