MIŚ ZWANY PADDINGTON - Michael Bond - Bajka dla dzieci (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MIŚ ZWANY PADDINGTON - Michael Bond - Bajka dla dzieci (AudioBook MP3)

MIŚ ZWANY PADDINGTON - AUDIOBOOK MP3 (do słuchania)

MIŚ zwany PADDINGTON - Michael Bond - Bajka dla dzieci (AudioBook  Mp3) - jest pierwszą książką audio w nowej serii "Hokus-Pokus" przeznaczonej dla dzieci. W nagraniu wykorzystano klasyczne już tłumaczenie autorstwa Kazimierza Piotrowskiego. O przygodach najbardziej urokliwego misia na świecie czyta znakomity aktor teatralny i filmowy Artur Barciś, który znany jest m.in. z dwóch seriali emitowanych przez TVP 1 - "Doręczyciel" i „Ranczo".

Kliknij na okładce audiobooka - Miś zwany PADDINGTON aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka):
„- Niedźwiedź? Na stacji? – spytała pani Brown, spoglądając na męża ze zdumieniem. – Co ty opowiadasz, Henryku! To niemożliwe!” A jednak!

Ponad 50 lat temu pojawił się na londyńskim dworcu jako nielegalny imigrant z dalekiego Peru, w kapeluszu, z walizeczką i słojem marmolady (prawie pustym). I właśnie wtedy, na stacji Paddington, spotkali go państwo Brown.  To spotkanie zupełnie odmieniło życie ich rodziny i nic nie było już takie jak dawniej, a zwyczajne sprawy – jak choćby kąpiel, podróż metrem, zakupy w domu towarowym czy wyjazd nad morze – stawały się całkiem nie-zwyczajne, jeśli ich uczestnikiem był miś Paddington.

Michael Bond
Artur Barciś 
Auditus

Posłuchaj fragmentu AudioBooka


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MIŚ zwany PADDINGTON - Michael Bond (AudioBook)

Miś zwany Paddington - Michaela Bonda bajkę możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.