MY, NARÓD - Tomasz Lis (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MY, NARÓD - Tomasz Lis (AudioBook MP3)

MY, NARÓD - Tomasz Lis (AudioBook Mp3) - Jednym tchem pochłania się tę błyskotliwą, mądrą i optymistyczną książkę, pełną wyrazistych przykładów „z życia”, anegdot, faktów i konkretnych rad, co zrobić, by Polska była „fajnym” krajem. "Stratą czasu jest pytanie, co politycy powinni zrobić dla nas. Wolę zapytać, co my sami powinniśmy zrobić dla siebie" - pisze Tomasz Lis w świetnej książce dla wszystkich bez względu na wiek, płeć i przekonania.Kliknij na okładce audiobooka - My, naród aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka MP3):

„My, naród” nie jest bynajmniej zbiorem kąśliwych uwag o polskości. Każdy z opisanych problemów staje się punktem wyjścia do rozważań o tym, jak sobie z nim poradzić. Zbyt wiele tu może naiwnej wiary w to, że drobne czyny i słowa są w stanie zmienić społeczeństwo od wieków przekonane o tym, iż drobnostki nie budują dobrze działającej całości, niemniej przekaz tej książki jest jasny i oczywisty – nie sposób zmienić czegokolwiek w Polakach, nie zaczynając od kilku prozaicznych poczynań, jak codzienny uśmiech na twarzy czy życzliwość względem nieznajomych. Można się zastanawiać, czy zalecenia Lisa w swej prostocie nie są jedynie kolejnymi górnolotnymi ideami, jakich wygłasza się przecież w kraju nad Wisłą bardzo wiele. Myślę, że przekonujący jest żar jego pisania i prawdziwość padających w publikacji słów. Bez względu na to, czy ze wszystkimi zawartymi tam tezami mogę się zgodzić. - Jarosław Czechowicz - Biblionetka.pl

Tomasz Lis 
Tomasz Lis 
Świat Książki

Posłuchaj fragmentu AudioBooka mp3Pobierz Pełną wersję Audiobooka: 
MY, NARÓD - Tomasz Lis (AudioBook)

My, naród - Tomasza Lisa - Już teraz możesz posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.