PAN TADEUSZ - Adam Mickiewicz (AudioBook MP3) - Lektury Szkolne

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

PAN TADEUSZ - Adam Mickiewicz (AudioBook MP3) - Lektury Szkolne

PAN TADEUSZ - AUDIOBOOK (Lektura Szkolna do słuchania)

PAN TADEUSZ - Adam Mickiewicz (Lektury Szkolne Mp3) - Najbardziej znany poemat Adama Mickiewicza, historia szlachecka pisana trzynastozgłoskowcem teraz w wersji do słuchania. Specjalnie dla Ciebie wydawnictwo Biblios przygotowało wyjątkową wersję "Pana Tadeusza". Oferują zarazem dobrą książkę i jej artystyczną interpretację głosową uzupełnioną utworami muzycznymi. Warto podkreślić staranny dobór głosów - książki czytają zawodowi aktorzy lub doświadczeni lektorzy radiowi.


Kliknij na okładce audiobooka - Pan Tadeusz aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka Mp3):
Akcja rozgrywa się w Soplicowie, pomniejszej miejscowości nadniemeńskiej. Po latach nauki do dworu wraca Tadeusz, bratanek gospodarza – Sędziego. Oglądając dom spotyka nieznane sobie dziewczę. Okazuje się, że Soplicowo, jest pełne gości, którzy zjechali tu, aby uczestniczyć w procesie
o stary zamek , niegdyś własność bogatego magnata Stolnika Horeszki.

Adam Mickiewicz 
Szymon Sędrowski 
Wydawnictwo Biblios

Posłuchaj fragmentu AudioBookaPobierz Pełną wersję Audiobooka: 
PAN TADEUSZ - A. Mickiewiecz (AudioBook)

PAN TADEUSZ - Adam Mickiewicz - Obowiązkową Lekturę Szkolną mp3 możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.