W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA - Juliusz Verne ( AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA - Juliusz Verne ( AudioBook MP3)

W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA - Juliusz Verne (AudioBook Mp3) - Ponadczasowa, jedna z najlepszych i najchętniej czytanych powieści  „W 80 dni dookoła świata” w wersji do słuchania.
Tekst w tłumaczeniu Zbigniewa Florczaka i aktorskiej interpretacji Marka Ślosarskiego.

 
Kliknij na okładce audiobooka - W 80 dni dookoła świata aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka):
Niecodzienny zakład jaki przyjmuje główny bohater – angielski dżentelmen Phileas Fogg, dostarcza czytelnikom dużo emocji. W 80 dni musi zdołać objechać kule ziemską. W towarzystwie dwójki przyjaciół – obieżyświata i wiernego lokaja Passepartout, jak również księżniczki Aoudy, odbywają szaleńczą, pełną przygód podróż dookoła świata. Podróżników tropi niezłomny inspektor Fix, uważający Fogga za złodzieja, który okradł jeden z londyńskich banków. Czy wygrają ten wyścig z czasem i… zakład?

Posłuchaj fragmentu AudioBookaPobierz Pełną wersję Audiobooka:
W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA - J. Verne (AudioBook) 

W 80 dni dookoła świata - Juliusza Verne  możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.