ŻYCIE PI - Yann Martel (AudioBook Mp3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ŻYCIE PI - Yann Martel (AudioBook Mp3)

ŻYCIE PI - Yann Martel (AudioBook Mp3) - Międzynarodowy bestseller, którego ekranizacja już trafiła do kin w formie książki audio czytanej przez Krzysztofa Globisza.

 
Kliknij na okładce audiobooka - Życie PI aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBooka):

Szesnastoletni Hindus Piscine Molitor Patel, znany jako Pi, syn właściciela zoo, z własnego wyboru wyznawca trzech religii (hinduizmu, chrześcijaństwa i islamu), dryfuje jako rozbitek w szalupie ratunkowej po oceanie. Za towarzyszy podróży ma jedynie ocalałe z katastrofy morskiej zwierzęta: zebrę ze złamaną nogą, orangutana, hienę i potężnego tygrysa bengalskiego, nazwanego Richardem Parkerem. W prawdziwym życiu, na dodatek w sytuacji bez wyjścia, pokojowa koegzystencja całej piątki nie byłaby możliwa. W zwariowanej baśni Martela wszystko może się wydarzyć: ktoś zostanie zjedzony, ktoś inny przetrwa 227 dni na morzu – dzięki własnej pomysłowości, silnej woli przetrwania, przyjaźni i wierze w Boga. Jest jeszcze druga wersja historii Patela – bardziej prawdopodobna i bardziej przerażająca. Na potwierdzenie żadnej z tych opowieści nie ma jednak dowodów...

Yann Martel 
Krzysztof Globisz 
13:25:00
Wydawnictwo Albatros A. Kuryłowicz

Posłuchaj fragmentu AudioBookaPobierz Pełną wersję Książki Audio:
ŻYCIE PI - Yann Martel (AudioBook Mp3)

Powyższą bestsellerową powieść w interpretacji Krzysztofa Globisza w pełnej wersji możesz już za chwile posłuchać szybko i legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.