CO SIĘ PRZYDARZYŁO TEJ MAŁEJ DZIEWCZYNCE? - Asa Lantz(AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

CO SIĘ PRZYDARZYŁO TEJ MAŁEJ DZIEWCZYNCE? - Asa Lantz(AudioBook MP3)

Co się przydarzyło tej małej dziewczynce? - Asa Lantz (AudioBook Mp3) - Historia, która wstrząsnęła Szwecją.  Rozdzierająca serce i brutalna "Tidningen kulturen" Czy to nowy Stieg Larsson? Ta świetnie napisana, porywająca powieść to doskonały materiał na bestseller.litteratursiden.dk. Asa Lantz - jest autorką scenariuszy, dziennikarką i copywriterem. Zaskakujący thriller Co się przydarzyło tej małej dziewczynce? jest pierwszą częścią trylogii Genesis.


Kliknij na okładce audiobooka  aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

  Yi Young w wieku piętnastu lat opuszcza swoją biedną chińską rodzinę i zwiedziona rządową obietnicą dobrego wykształcenia emigruje do Szwecji. Po kilku latach, za pośrednictwem szwedzkiej telewizji, dziewczyna chce opowiedzieć światu o okrutnym losie, jaki ją spotkał. Rząd i pewna korporacja, którym brutalna prawda mogłaby zaszkodzić, próbują powstrzymać ją przed wyjawieniem wstrząsającej historii. Okazuje się, że Yi Young nie była jedynym dzieckiem, które wpadło w sieć zła, perwersji i korupcji… Czyta Andrzej Mastalerz.

Asa Lantz 
Andrzej Mastalerz 
Świat Książki

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3



Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
CO SIĘ PRZYDARZYŁO TEJ MAŁEJ DZIEWCZYNCE? - Asa Lantz (AudioBook)

Co się przydarzyło tej małej dziewczynce? - Asa Lantz - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz




Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.