NOWE PRZYMIERZE. PISMO ŚWIĘTE NOWEGO TESTAMENTU - AudioBook MP3

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

NOWE PRZYMIERZE. PISMO ŚWIĘTE NOWEGO TESTAMENTU - AudioBook MP3

NOWE PRZYMIERZE. PISMO ŚWIĘTE NOWEGO TESTAMENTU - AudioBook MP3 - Nowy, literacki przekład Pisma Świętego opracowany przez Ewangeliczny Instytut Biblijny. Wydanie drugie.

Kliknij na okładce audiobooka - Nowe Przymierze. Pismo Święte aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 
Wydanie drugie. Cechą przekładu jest współczesny język, pozbawiony archaizmów oraz niezrozumiałych terminów teologicznych. Podstawą prac przekładowych był tekst i aparat krytyczny zawarty w 27. wydaniu Novum Testamentum Graece Nestlego-Alanda. Do tekstu głównego przekładu włączono jednak kilkanaście wariantów występujących w „Tekście większościowym” oraz dwa warianty występujące w „Tekście przyjętym”.

Praca zbiorowa 
Karol Dziwior
Logos Media

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
NOWE PRZYMIERZE. PISMO ŚWIĘTE - AudioBook

Nowe Przymierze. Pismo Święte Nowego Testamentu możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.