WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Lech Tkaczyk (AudioBook MP3 dla Dzieci)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Lech Tkaczyk (AudioBook MP3 dla Dzieci)

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Lech Tkaczyk - Bajka dla Dzieci (AudioBook Mp3) Uwielbiają go wszyscy – dorośli i dzieci, bogaci i biedni, mieszkańcy miast i wiosek. Święty Mikołaj niektórych odwiedza 6 grudnia a innych w wieczór wigilijny. Przybywa do nas na saniach z reniferami, koniecznie z wielkim workiem prezentów, na które niecierpliwie czekają i duzi, i mali.

Kliknij na okładce audiobooka - Wizyta Świętego Mikołaja aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3)
Specjalnie dla naszych milusińskich przedstawiamy jedną z przygód Świętego Mikołaja, z której dowiedzą się między innymi, jak rozpoznać prawdziwego Mikołaja, jakie prośby zawierają pisane do niego listy, a także kim są jego wierni przyjaciele i pomocnicy. Jej Autor – Lech Tkaczyk – zgodnie ze sprawdzoną zasadą „nauka poprzez zabawę”, napisał ją z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach.

Lech Tkaczyk 
Studio – J.Wanszewicz
Astrum Media

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Lech Tkaczyk (AudioBook)

Wizyta Świętego Mikołaja - Lech Tkaczyk - Bajkę dla Dzieci możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.