MOC POZYTYWNEGO MYŚLENIA - Norman V. Peale (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MOC POZYTYWNEGO MYŚLENIA - Norman V. Peale (AudioBook MP3)

MOC POZYTYWNEGO MYŚLENIA - Norman V. Peale  (AudioBook Mp3) - poradnik do słuchania z serii kultowych książek motywacyjnych.

Kliknij na okładce audiobooka - aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3)
Norman V. Peale przez całe swoje długie, pracowite lata, wypełnione działalnością duszpasterską i literacką udowodnił, że wiara w siebie może czynić cuda. Pisząc tę książkę miał jasno wytyczony cel – pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je godnie i szczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nas po prostu lubili i szanowali, jak uwierzyć w sens swego działania i dopuszczać do siebie wyłącznie dobre myśli.

Bez względu na tempo życia trzeba mieć nad nim kontrolę i odnajdywać jego dobre strony.

Norman V. Peale 
Paweł Kleszcz
Studio EMKA

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MOC POZYTYWNEGO MYŚLENIA - Norman V. Peale (AudioBook)

Moc pozytywnego myślenia - Norman V. Peale - Rewelacyjna książka audio dla każdego kto chce zmienić swoje życie oraz być szczęśliwszym człowiekiem każdego dnia. Nie czekaj! Książkę Audio możesz już za chwile pobrać legalnie na swój komputer. SŁUCHAJ zamiast czytać!

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.