NIEBO W OGNIU - Bohdan Arct (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

NIEBO W OGNIU - Bohdan Arct (AudioBook MP3)

NIEBO W OGNIU - Bohdan Arct (AudioBook Mp3) - Dla miłośników II wojny światowej, dla pasjonatów lotnictwa, dla czytelnika poszukującego wiarygodnej i realistycznej powieści wojenno-obyczajowej.


Kliknij na okładce audiobooka - Niebo w ogniu aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Autor opowiada o sobie w roli pilota myśliwskiego na froncie zachodnim i afrykańskim.Precyzyjny opis podniebnych zmagań i walk w pustynnym ukropie. Lądowanie ze spadochronem nad okupowaną Holandią oznacza dla pilota niewolę…


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
NIEBO W OGNIU - Bohdan Arct (AudioBook)
Niebo w ogniu - Książka Audio dla miłośników lotnictwa oraz II wojny światowej i nie tylko!  Już za chwile możesz ją  posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.