ZORGANIZUJ SIĘ! - John Doowhit (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

ZORGANIZUJ SIĘ! - John Doowhit (AudioBook MP3)

ZORGANIZUJ SIĘ! - John Doowhit  (Poradnik Mp3) - Narzekanie na brak czasu nie jest już tylko kwestią mody. Stosuje to wielu, zakładając, że będzie to najskuteczniejszą wymówką, żeby czegoś nie robić. Nie zawsze zdają sobie sprawę, ile tracą na tym oni sami i ich rodziny. A wystarczyłoby wprowadzić tylko kilka zmian w swoim życiu codziennym...


Kliknij na okładce audiobooka, aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): • Czy ciągle brakuje Ci czasu na załatwienie wszystkich spraw, z którymi musisz się uporać?
 • Czy nie wyrabiasz się z pracą, nauką, obowiązkami, które masz do wykonania?
 • Czy zdarza Ci się tak, że masz tyle na głowie, że nie wiesz, za co się chwycić i od czego zacząć?
 • Czy trudno pogodzić Ci obowiązki zawodowe, szkolne, domowe, tak aby starczyło też trochę czasu dla Ciebie i na Twoje przyjemności? Jeśli któreś z tych pytań opisuje problem, z którym się spotykasz na co dzień, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Zorganizowanie, skuteczna realizacja zadań, wyrabianie się na czas ze wszystkim, co masz do zrobienia – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Niektórzy już stosują te sposoby...

  Dowiedz się jak zyskać wolny czas!

 • John Doowhit 
  Marcin Ryk
  Złote Myśli Sp. z o.o.

  Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3  Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
  ZORGANIZUJ SIĘ! - John Doowhit  (AudioBook)

  ZORGANIZUJ SIĘ! - John Doowhit-  Rewelacyjny poradnik, dla wszystkich osób, którym brakuje często czasu dla rodziny, dla znajomych i na swoje przyjemności. Teraz już występuje w postaci Audiobooka, który możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz
  Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
  do pobrania: Klikając tutaj.


  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  Najpopularniejsze AudioBooki


  Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.