KORDIAN - Juliusz Słowacki (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

KORDIAN - Juliusz Słowacki (AudioBook MP3)

KORDIAN - Juliusz Słowacki (Lektury Szkolne Mp3)

Kliknij na okładce audiobooka - Kordian aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Specjalnie dla Ciebie wydawnictwo Biblios przygotowało wyjątkową wersję audio dramatu. Oferujemy zarazem dobrą książkę i jej artystyczną interpretację głosową uzupełnioną wstawkami akustycznymi (np. odgłosy natury) lub utworami muzycznymi (np. jako łączniki między księgami Pana Tadeusza). Warto podkreślić staranny dobór głosów - książki czytają zawodowi aktorzy lub doświadczeni lektorzy radiowi.Specjalnie dla Ciebie dramat "Kordian" czytają Anna Zawiślak, Jacek Król, Jerzy Kurczuk i Bartosz Mazur .

Juliusz Słowacki 
Anna Zawiślak  Jacek Król  Jerzy Kurczuk  Bartosz Mazur
Wydawnictwo Biblios

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
KORDIAN - Juliusz Słowacki (AudioBook)

Kordian - Juliusza Słowackiego - Obowiązkową Lekturę Szkolną możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.