MIŚ USZATEK - Czesław Janczarski (AudioBook MP3)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

MIŚ USZATEK - Czesław Janczarski (AudioBook MP3)

MIŚ USZATEK - Czesław Janczarski (AudioBook Mp3) - Zbiór bajek o znanym i lubianym misiu z klapniętym uszkiem, którego przygody od lat bawią i wzruszają dzieci na całym świecie.


Kliknij na okładce audiobooka - MIŚ USZATEK aby powiększyć.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Posłuchajcie historii o tym, jak Uszatek ratował Bałwanka, o przyjęciu u prosiaczka Różowego Ryjka, o wyprawie do cyrku i do sklepu z zabawkami, o kotkach, które nie mruczą, o ślizgawce dla jaskółek, o tym, jak rak nauczył Misia pływać, o pierwszym dniu w przedszkolu i wielu różnych dziwnych sprawach.

Czesław Janczarski  
Jerzy Stuhr
Nasza Księgarnia

Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
MIŚ USZATEK - Czesław Janczarski (AudioBook)

MIŚ USZATEK - Czesław Janczarski - Bajkę dla dzieci możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.