Słuchaj AudioBooki i czytaj eKsiążki - WYGRAJ CZYTNIK ONYX BooX i62

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

Słuchaj AudioBooki i czytaj eKsiążki - WYGRAJ CZYTNIK ONYX BooX i62

Kupujesz eBooki lub AudioBooki? Jeśli tak, to w tym artykule dowiesz się jak codziennie możesz wygrać Czytnik Onyx Book i62 o wartości ponad 550 zł (nagroda gwarantowana) w wielkiej Promocji na Platformie Nexto.pl

 Kliknij na obrazku aby odwiedzić stronę promocji!

Księgarnia e-nexto, przy współpracy z platformą nexto.pl przygotowały promocję: Hity w Okazji Dnia za 9,90zł i czytnik Onyx Book do wygrania. Od 30 września codziennie na stronie Okazji dnia (zobacz) możesz pobierać bestsellerowego eBooka za jedyne 9,90 zł (często jest to nawet 70% taniej, niż poza promocją). Dodatkowo osoba, która w danym dniu zrealizuje najwyższe zamówienie zawierające eBooka z okazji dnia otrzymuje nagrodę gwarantowaną: Czytnik eBooków Onyx Book i62 Expresso o wartości rynkowej ponad 550 zł.

Promocja trwa od 30.09.2013 do 30.11.2013r - codziennie do wygrania czytnik.

Wejdź i zobacz szczegóły promocji

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK

0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.