GLINIARZ AUDIOBOOK MP3 - Marcin Ciszewski, (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

GLINIARZ AUDIOBOOK MP3 - Marcin Ciszewski, (pobierz)

GLINIARZ - Marcin Ciszewski, Krzysztof Liedel (AudioBook Mp3)


Gliniarz audiobook mp3


Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

Krzysztof Liedel zawsze marzył o tym, żeby łapać bandytów. Kiedyś robił to jako policjant, a dziś jako ekspert do spraw zwalczania terroryzmu, który odpowiadał między innymi za bezpieczeństwo Euro 2012. Marcin Ciszewski – autor bestsellerów www.ru2012.pl i Upał – odkrył zaś, że losy Liedla to materiał na książkę, jakiej jeszcze nie było. Tylko tu spotkacie prawdziwych twardzieli, którzy nie wahali się ruszyć w pogoń za rosyjskimi mafiosami wysłużonym polonezem i z wiecznie zacinającym się służbowym pistoletem P-64 w garści. Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA i miejsc, które zaatakowała Al-Kaida – oto historia GLINIARZA.

GLINIARZ AUDIOBOOK MP3 (książka audio)

Autor: Marcin Ciszewski, Krzysztof Liedel
Czyta: Krzysztof Banaszyk
Długość: 10godz. 43min.
Kategoria: Sensacja/ thriller

Posłuchaj fragmentu AudioBooka za darmo


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:
GLINIARZ - M. Ciszewski (AudioBook)

Gliniarz - Marcin Ciszewski, Krzysztof Liedel  - Książkę Audio możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie (nie chomikuj) pobierając audiobooka na swój komputer bez wychodzenia z domu w 3 minuty. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.