POLICJA AUDIOBOOK MP3 - Jo Nesbo (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

POLICJA AUDIOBOOK MP3 - Jo Nesbo (pobierz)

POLICJA - Jo Nesbo (AudioBook MP3)

Policja audiobook mp3
Policja książka audio do słuchania Online

Opis Książki Audio (AudioBook MP3): 

"Czy to zbieg okoliczności, że oficer policji zostaje znaleziony martwy w miejscu dawno popełnionej zbrodni, którą badał, ale jej nie wyjaśnił? Gdy taki sam los spotyka kolejnych funkcjonariuszy, schemat postępowania mordercy staje się równie oczywisty, co potworny: zabójstwom policjantów odpowiadają nierozwiązane zbrodnie z przeszłości. W miejscu przestępstw brakuje jakichkolwiek śladów, a Wydział Zabójstw właśnie stracił najlepszego śledczego.
Jo Nesbø po raz kolejny dostarcza diabelnie przebiegłej historii o bezmiarze ludzkiego zła. Gra w kotka i myszkę dotyczy nie tylko ofiar i policji, ale także samego czytelnika. 

POLICJA AUDIOBOOK MP3

Autor: Jo Nesbo
Czyta: Mariusz Bonaszewski
Długość: 19godz. 48min.
Kategoria: Kryminał skandynawski

Posłuchaj fragmentu AudioBooka z darmoPobierz Pełną wersję Audiobooka:
POLICJA  - Jo Nesbo (AudioBook)

Policja - Jo Nesbo - Lubisz kryminały i niewyjaśnione zagadki? Jeśli tak, koniecznie musisz posłuchać tego Audiobooka, który możesz legalnie pobrać (nie chomikuj) w pełnej wersji  na swój komputer. Słuchaj zamiast czytać!


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.